Wpis z mikrobloga

#pytanie #wybory #platformaobywatelska #platforma

Pytanie do wszystkich osób, które spuszczają się nagle nad PO - czy potraficie wymienić jakiś jeden sukces/dobra zmianę z czasów ich kadencji xD? Tak serio xD

Ewentualnie jeden postulat, który sprawi, że po wygranych wyborach jeśli przejmą władzę to będzie lepiej :D Na razie nikt mi nie potrafił nic konstruktywnego odpowiedzieć także rzucam taki #challenge #polityka
Efeljot - #pytanie #wybory #platformaobywatelska #platforma

Pytanie do wszystkich os...

źródło: photo_66535_1625832380_big

Pobierz
  • 291
@PochodnaFunkcji: Nowak dostał zarzuty korupcyjne, Kuchciński nadużywał jawnie przywilejów wynikających z funkcji. To jest równica.

Możemy go bardziej porównać do Tuska, który za podobne praktyki jak Kuchciński nie poniósł żadnych konsekwencji
@mentari: śmieszne nie śmieszne ale na razie mimo miliona komentarzy 90% jest o pisie zamiast o PO.
A jeśli chodzi o ich zasługi to wszystkim komentującym jak na razie zbiorczo udało się wymienić dwie :) nieźle
@Efeljot:

5 sekund w google i sie dowiesz


Naucz się cytować, żeby nie trzeba było się domyślać na który komentarz i które stwierdzenie odpowiadasz. Ja się pytałem ciebie i o konkretny przypadek. Więc to ty rusz dupę, poświęć 5 sekund na googla i znajdź konkret a nie ogólną teorię. Jak na razie wychodzi, że twój argument jest do dupy, bo nie potrafisz go obronić.
dziękuję wszystkim komentującym, dowiedziałem się dwóch rzeczy:
- obniżenie subwencji (nie weryfikowałem)
- zlikwidowanie obowiązkowej służby wojskowej - to faktycznie na plus

reszta komentarzy bezwartościowa - 0 konkretów

także mamy to, wspólnymi siłami wyłuskaliśmy listę sukcesów PO

PS. wiele osób nie zrozumiało, to nie jest wątek w którym chciałem dyskutować o PiSie a jedynie ustalić listę zasług PO
PS2. nikt nie był w stanie wymienić konkretnych pomysłów Platformy na przyszłość, które faktycznie