Wpis z mikrobloga

#pytanie #wybory #platformaobywatelska #platforma

Pytanie do wszystkich osób, które spuszczają się nagle nad PO - czy potraficie wymienić jakiś jeden sukces/dobra zmianę z czasów ich kadencji xD? Tak serio xD

Ewentualnie jeden postulat, który sprawi, że po wygranych wyborach jeśli przejmą władzę to będzie lepiej :D Na razie nikt mi nie potrafił nic konstruktywnego odpowiedzieć także rzucam taki #challenge #polityka
Efeljot - #pytanie #wybory #platformaobywatelska #platforma

Pytanie do wszystkich os...

źródło: photo_66535_1625832380_big

Pobierz
  • 291
@Smartek: no właśnie, uważam, że z dwojga złego lepszy jest mimo wszystko PiS - PO nie ma nic do zaoferowania. Na to, że będą "kraść mniej" to bym nie liczył xD więcej, pokazali już podczas swojej kadencji ze jest dokładnie tak samo w tym względzie
@thorgoth: Czytam i nie wierzę. Inflacja niska zeru- 350 lajków. Wy ludzie na prawde myślicie, że to jest zasługa PO? Poczytajcie trochę o ekonomii, cyklach koniunkturalnych bo wasze myślenie przyprawia mnie o dreszcze. Z dwojga złego też wybrałbym PO ale ledwo przez gardło mi to przechodzi. Ja rozumiem, że jest źle, ale ten niebezpieczny trend wychwalania teraz PO na wykopie to kompletny brak rozumu i godności człowieka. Możliwe, że w dużej
@tajiri: tak obiektywnie wydaje mi się, że (i to mój najbardziej kontrowersyjny "postulat"), że gdyby PO było u władzy to Ukrainy mogłoby już nie być,

- obniżenie podatków poprzez nowy ład (mimo całego #!$%@?, finalna wersja realnie obniżyła podatki)
- zerowy PIT do 26 roku życia
- zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego (szczególnie gazu) nawet przed inwazją Rosji na Ukrainę,
- świetnie postępująca cyfryzacja kraju (pozytywnie wyróżniamy się na tle europy),

mógłbym więcej..