Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, wszyscy wyspani? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzisiejszą aktualizację #wykopchangelog zaczynamy od trzech informacji:

1. Na początek lista kategorii (lewa zakładka) - prosiliście o możliwość ukrycia kategorii głównych, tak aby w tym miejscu pojawiały się tylko kategorie własne. Zadanie wykonane, jeśli stworzyliście choć jedną kategorię własną, na Waszej liście pojawi się funkcjonalność pozwalająca ukryć kategorie, zarówno główne jak i własne!

2. Wczoraj zaprosiliśmy Was do testów beta aplikacji iOS. Zainteresowanie udziałem w testach przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego też postanowiliśmy dwukrotnie powiększyć zakładaną liczbę uczestników. Obecnie wszystkie dostępy zostały nadane, a my z uwagą śledzimy feedback, który od Was otrzymujemy.

3. W sklepie pojawiła się aplikacja Android 5.0.2 W tej wersji poprawiliśmy między innymi:
- wykrzyknik w środku wpisu/komentarza nie tworzy już automatycznie spoilera;
- NSFW/+18 nie są już automatycznie wyświetlane dla niezalogowanego na mikroblogu;
- Hity aktualizowane są obecnie każdego dnia;
- URL działa już we wpisach i komentarzach;
- poprawiliśmy powód zakopu “Informacja Nieprawdziwa”
- poprawiliśmy nazwę jednego z powodów zakopania "Informacja nieprawdziwa";
- poprawiliśmy również kopiowanie komentarzy.

4. Usprawniliśmy przeglądanie wpisów na Mikroblogu po aktywnych - obecnie ten typ sortowania proponuje Wam znacznie lepsze wyniki. Sprawdźcie i dajcie znać co myślicie.

5. Naprawiliśmy również kilka błędów, które dotyczyły jedynie niektórych Wykopowiczów.

A teraz podyskutujmy (ʘʘ) Bo mamy do Was kilka ważnych pytań! Czy ostatnie zmiany poprawiły Wam komfort korzystania z serwisu? Jakie są Wasze odczucia? Jakie problemy związane z funkcjonalnościami doskwierają Wam najbardziej? Jakich funkcjonalności nigdy nie było na Wykopie, a chcielibyście aby zostały wdrożone? Chętnie poznamy Wasze odpowiedzi na te pytania.

Dziękujemy za to jak bardzo nas wspieracie, jesteście NAJLEPSI, wiecie? ()

#nowywykop #wykop #ios #android #ioswykop
  • 303
@wykop
w dalszym ciągu nie da się rozróżnić wpisu od komentarzy i w dalszym ciągu nie da się wyłączyć wyświetlania najlepszych komentarzy w mikroblogu jeśli wolę sam o tym #!$%@? decydować.
dodatkowo w klawiaturze google na androidzie z jakiegoś powodu nie działają automatyczne duże litery po kropce tak jak w każdej innej aplikacji.
@wykop: Wprowadzicie bezpośrednią możliwość linkowania do materiałów mp4/webm (skoro nawet hostujecie gif)? Na poprzednim Wykopie można było linkować materiały video z serwisu Coub, teraz już nie. Przywrócicie tę funkcję?
@wykop
W apce na android korzystanie z wykopu jest tragiczne

1. Dalej słabo rozroznione są wpisy od komentarzy, przez to gorące sa nieczytelne.
2. Wchodząc w tag i da się dodać wpisu, bo znika tan plus w prawym dolnym rogu i trzeba wyjść do wszystkich wpisów i dopiero dodawac wpis.
3. Wchodzenie do wpisu żeby poczytać więcej komentarzy jest możliwe tylko przez kliknięcie w malutki przycisk z ilością komentarzy, który jeszcze jest
5. Naprawiliśmy również kilka błędów, które dotyczyły jedynie niektórych Wykopowiczów.


@wykop: co prawda nie mam już zduplikowanych obserwowanych profili, ale za to nie mogę nikogo usunąć z obserwowanych. Cofnięcie obserwowania zwraca status 204:

Request URL: https://wykop.pl/api/v3/observed/users/m__b

Request Method: DELETE

Status Code: 204

Remote Address: xxx

Referrer Policy: strict-origin-when-cross-origin

Po odświeżeniu profil dalej jest obserwowany. A jeśli spróbuję ponownie zaobserwować profil po wcześniejszym cofnięciu obserwacji bez odświeżania strony, to dostaję błąd:

{"code":400,"hash":"","error":{"message":"Access
A teraz podyskutujmy (ʘʘ) Bo mamy do Was kilka ważnych pytań! Czy ostatnie zmiany poprawiły Wam komfort korzystania z serwisu? Jakie są Wasze odczucia? Jakie problemy związane z funkcjonalnościami doskwierają Wam najbardziej? Jakich funkcjonalności nigdy nie było na Wykopie, a chcielibyście aby zostały wdrożone? Chętnie poznamy Wasze odpowiedzi na te pytania.


@wykop: Chcę widzieć jednocześnie na swoim profilu wpisy i komentarze, które napisałem oraz móc z niego
@wykop: Przyciski do zwijania "^ Kategorie" i "^ Kategorie własne" są irytujące, zajmują dodatkowe miejsce i nie powinno być takich przycisków. Te przyciski powinny być jak najszybciej usunięte.

Jak chcecie, to dajcie możliwość włącz/wyłącz konkretną kategorię (czy to własną, czy to wbudowaną) na podstronie Ustawienia czy gdzieś, a nie dodawać na wierzchu dodatkowy element interface, który też zajmuje miejsce... :/

A poza tym... Ogólnie zrobiłem listę rzeczy do naprawy:
https://wykop.pl/wpis/70077199/rzeczy-do-naprawy-w-nowywykop-w-sumie-wolniej-sie-

Jeszcze