Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, wszyscy wyspani? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzisiejszą aktualizację #wykopchangelog zaczynamy od trzech informacji:

1. Na początek lista kategorii (lewa zakładka) - prosiliście o możliwość ukrycia kategorii głównych, tak aby w tym miejscu pojawiały się tylko kategorie własne. Zadanie wykonane, jeśli stworzyliście choć jedną kategorię własną, na Waszej liście pojawi się funkcjonalność pozwalająca ukryć kategorie, zarówno główne jak i własne!

2. Wczoraj zaprosiliśmy Was do testów beta aplikacji iOS. Zainteresowanie udziałem w testach przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego też postanowiliśmy dwukrotnie powiększyć zakładaną liczbę uczestników. Obecnie wszystkie dostępy zostały nadane, a my z uwagą śledzimy feedback, który od Was otrzymujemy.

3. W sklepie pojawiła się aplikacja Android 5.0.2 W tej wersji poprawiliśmy między innymi:
- wykrzyknik w środku wpisu/komentarza nie tworzy już automatycznie spoilera;
- NSFW/+18 nie są już automatycznie wyświetlane dla niezalogowanego na mikroblogu;
- Hity aktualizowane są obecnie każdego dnia;
- URL działa już we wpisach i komentarzach;
- poprawiliśmy powód zakopu “Informacja Nieprawdziwa”
- poprawiliśmy nazwę jednego z powodów zakopania "Informacja nieprawdziwa";
- poprawiliśmy również kopiowanie komentarzy.

4. Usprawniliśmy przeglądanie wpisów na Mikroblogu po aktywnych - obecnie ten typ sortowania proponuje Wam znacznie lepsze wyniki. Sprawdźcie i dajcie znać co myślicie.

5. Naprawiliśmy również kilka błędów, które dotyczyły jedynie niektórych Wykopowiczów.

A teraz podyskutujmy (ʘʘ) Bo mamy do Was kilka ważnych pytań! Czy ostatnie zmiany poprawiły Wam komfort korzystania z serwisu? Jakie są Wasze odczucia? Jakie problemy związane z funkcjonalnościami doskwierają Wam najbardziej? Jakich funkcjonalności nigdy nie było na Wykopie, a chcielibyście aby zostały wdrożone? Chętnie poznamy Wasze odpowiedzi na te pytania.

Dziękujemy za to jak bardzo nas wspieracie, jesteście NAJLEPSI, wiecie? ()

#nowywykop #wykop #ios #android #ioswykop
  • 303
@wykop:

Przekleję komentarz z mojego wcześniejszego wpisu.

Mam pytanie, czym się różnią znaleziska opublikowane od dodanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Po wejściu na profil w zakładkę znaleziska mamy owe. Dla mnie dodane=opublikowane

Czy ma to sprawić, żebyśmy jeszcze mniej ogarniali co się dzieje na wykopie?

A tak poza tym to super sprawa, że po wejściu w komentarze z znalezisk nie mamy komentarzy naszych tylko linki do znalezisk
@wykop: najważniejsze czego nie ma to infinityscroll przy komentarzach. Nawet jak wciągnę się w dyskusję to i tak w momencie dojścia do "pozostałe komentarze" to odpuszczam bo ma gdzieś odpalanie kolejnej zakładki i przeładowanie strony. To jest po prostu żenujące. Dodatkowo treść 18+ to loteria goła baba, ukraina lub przekleństwo xD
@wykop: pływająca belka na mobilnej wersji strony nadal nie zniknęła a wręcz przeciwnie, jest nawet minimalnie większa i wisi wyżej więc zasłania jeszcze więcej ekranu
wy serio jesteście #!$%@? upośledzeni
ale ogólnie to i tak jest git, przeglądam wykop o jakieś 90% czasu mniej i zamiast tego zacząłem czytać książki
@wykop: 1. Nie widać aktywności po wejściu na profil, dziwne sortowanie wykopywanych i komentowanych znalezisk, plusowanych wpisów na mirko itd. Dodajcie w profilu opcje sortowania.
2. Zbyt mało treści widocznych na ekranie na każdej podstronie, zróbcie, żeby było przynajmniej tyle co w starej wersji.
3. Kliknięcie w logo nie odświeża strony.
4. Zwiększcie albo zlikwidujcie limity tagów w kategoriach własnych, bo ogólnie to fajna funkcjonalność ale póki co zbyt ograniczona.
5.
@wykop:
Wskazujecie "Obserwowane" jako nowe "Mój wykop". Jak się wejdzie w https://wykop.pl/obserwowane/profile to przez drugi pokazany tutaj błąd (że na każdej stronie w obserwowanych w profilu pokazuje tych samych użytkowników) to w tej zakładce są tylko obserwowane profile z tej jednej strony jak ktoś ma 5 stron obserwowanych użytkowników to widzi tam tylko jedną czyli 20% tego co kiedyś.
@wykop: moim zdaniem komentarze powinny być zdecydowanie bardziej kompaktowe, powinny zajmować mniej miejsca. Po co mi lista plusujących na dole komentarza, zajmuje to przeciez całą linijkę, można ją przenieść pod tooltip obok licznika plusów.
A teraz podyskutujmy (ʘʘ) Bo mamy do Was kilka ważnych pytań! Czy ostatnie zmiany poprawiły Wam komfort korzystania z serwisu? Jakie są Wasze odczucia? Jakie problemy związane z funkcjonalnościami doskwierają Wam najbardziej? Jakich funkcjonalności nigdy nie było na Wykopie, a chcielibyście aby zostały wdrożone? Chętnie poznamy Wasze odpowiedzi na te pytania.


@wykop: Ale dyskusje już były, tylko nie słuchaliście i zaczęliście wynajdywać koło na nowo, zamiast posłuchać
ygodniowym cyklu mefedronowym, ale jest łatwe rozwiązanie. Zapłać temu Tarantino i po sprawie. Ludzie go kochają, jak m


@wykop: fajnie, a kiedy naprawicie wykop. i zmienicie ten kolor, co go zmieniacie już tyle dni? a powiadomienia?
@wykop:
1. Gdzie jest teraz MÓJ WYKOP? da się śledzić wszystkie tagi naraz czy już muszę wchodzić w każdy po kolei?
2. Jak sprawdzić ile osob śledzi tag który ma powyżej tysiąca obserwujących?
3. Usuńcie ten niebieski przycisk call to action do dodawania wpisu, znaleziska itp bo nawet teraz mi zasłania przycisk WYŚLIJ

Brakuje mnóstwo rzeczy
@wykop: mnie denerwuje, że po wciśnieciu np. mikrobloga i poskrolowaniu sobie, jak wcisnę ponownie mikroblog to mi się nie odświeża ten mikroblog tylko muszę odświeżać przeglądarkę. Wg mnie każe kolejne naciśnięcie wszystkich przycisków czy to mirko czy to wykopalisko czy też napisu wykop itd. powinno odświeżać (pokazywać pierwszy post), a nie nie działać w ogóle. Z tym F5 w przeglądarce też kolorowo nie jest bo owszem odświeży, ale muszę skrolować do
@wykop: Dlaczego nie da się dodać do ulubionych obrazka 18+ / nsfw przed odkryciem go? Na starym wykopie się dało.
I dwa - jak klikam w zdjęcie to wyświetla się małe - miniaturka. Aby wyświetliło się w normalnej wielkości trzeba kliknąć w linku w źródle.
@wykop Czy da się jakoś poprawić to zakrywanie treści komentarza za przyciskiem "POKAŻ CAŁOŚĆ"? Zdarza się nagminnie, że zakrywana jest tak niewielka ilość znaków, że jest to np. jedno słowo, albo parę słów, które nie wpływają na wysokość całego pola komentarza, tym samym zakrywanie ich jest totalnie bez sensu.