Wpis z mikrobloga

Kurrr, ale się zagotowałem. Przez chwilę słuchałem srefałenu. I była w faktach mowa o tym, że dzietność w polsce spada, że 67% kobiet nie chce mieć dzieci. I uwaga uwaga. Wiecie czemu? Bo państwo jest OPRESYJNE. Bo nie pozwalają na zabijanie nienarodzonych dzieci.

Potem przedstawili 3 przypadki jakiś molestowań i "przemocy" domowej, gdzie mąż nie chciał się zgodzić na aborcję swojego syna. Xd
No i że kobiety nie chcą rodzić bo nie czują się w Polsce bezpiecznie, bo są napaści i gwałty (jeden z najmniejszych współczynników w EU). Następnie jeszcze była mowa uwaga, o wieku emerytalnym. Że to kobiety byłyby najbardziej poszkodowane przy obniżeniu go. No XD, cholera. Wniosek że ten kraj jest BARDZO OPRESYJNY dla panienek, które wedle pana redaktora "nie chodzą już nawet na protesty tylko cierpią w ciszy". Zuy patriarchat, źli menszczyźni!!!!

Hmmm. Nic o samobójstwach mężczyzn, nic o opresyjnym systemie wobec mężczyzn, nic o pobobrze, nic o wygórowanych wymaganiach społecznych wobec facetów, nic o samotności wśród mężczyzn, nic o niesprawiedliwości sądowej! TO JEST CHOLERNA PARODIA. Biedne kobietki uciskane, ojojj. Ale to jakoś uczelnie/restauracje/różne instytucje dla nich robią darmowe dni, dopłaty czy inne udogodnienia.

Ciekawe czemu nie rodzą?! Hmm może dlatego że kawalerki są po 500tys? Może dlatego że ten kraj daje mało perspektyw? Może dlatego, że inflacja śmiga jak pendolino? A może dlatego że wraz ze wzrostem poziomu życia spada dzietność? (Przykład Niemcy czy reszta Europy zachodniej)

Hmmmmmm Ja nie jestem pisowcem w żadnym wypadku ale gardzę tą na siłę wpychaną wszędzie lewacką narracją, zakłamującą rzeczywistość pod propagandę. Obrzydza mnie takie coś. Gdzie my żyjemy ehh. Mężczyznom każdy tylko pluje w twarz i mówi że to deszcz pada i że tak trzeba. Taka jest rzeczywistość.

#przegryw #blackpill #pieklokobiet #pieklomezczyzn #bekazlewactwa
Van-der-Ledre - Kurrr, ale się zagotowałem. Przez chwilę słuchałem srefałenu. I była ...

źródło: Pieklokobiet

Pobierz
  • 70
@StrongSilentType: o to to. Służba zdrowia i szpitale to jeden wielki syf. Dlaczego na położnictwie miałoby być super? Wszyscy odrzucili, że po prostu lekarze #!$%@? w przypadku śmierci w Pszczynie. A tam laska z domu swój termometr przynosiła, bo personel wyjebongo.
Ale jak przyszło co do czego to politycy zrobili rwetes, że to wina błędnej interpretacji, którą sami rozpropagowali.
@Van-der-Ledre: to co piszesz to typowe wyciaganie wnioskow na zamowienie, czyli wychodzenie z zalozenia ze to co kobiety robia, mysla jest tym slusznym i to faceci powinni sie dostosowac. Uczciwie byloby sie zastanowic nad opcja ze moze hipotetycznie byc tak ze to kobiety popelniaja wiecej bledow, ale nieee, nie wolno

co ciekawe słyszałem że Czesi nie mają problemu z małodzietnością. Tam aborcja jest legalna "na życzenie" Kościół nie ma siły politycznej,
A może dlatego że wraz ze wzrostem poziomu życia spada dzietność? (Przykład Niemcy czy reszta Europy zachodniej)


@Van-der-Ledre: nie rodzą dlatego bo im się nie chce. TYLE. To jest jedyny powód, który ma znaczenie, a cała reszta od dostępu do aborcji czy miejsc w złóbku a z drugiej strony traktowania ojców śmieci, a z trzeciej drogich mieszkań to jest margines i zwykłe #!$%@?. Kobiety nie rodzą dzieci w przebogatej Norwegii czy
@Van-der-Ledre
Ja I moja partnerka życiowa praktycznie zrezygnowaliśmy z posiadania dzieci właśnie przez politykę opresyjną państwa. I gwarantuję ci, że nie jesteśmy jedyni. Ostatnie zmiany prawne tylko przeszkadzają dzietności i państwo jest pod tym kątem opresyjne i nie ma z czym tu dyskutować.

Jeśli ostatecznie będą u nas dzieci to na pewno nie na polskiej ziemi z tym ustawodawstwem.

Kwestia finansowa oczywiście też ma znaczenie, ale nie każda para mieszka w stolicy
@Van-der-Ledre: Najśmieszniejsze w tym wszystkim że te 68% to bzdura, bo pytali wszystkich kobiet, w tym tych, które już mają dzieci i nie planują więcej.

Bo jak zapytać bezdzietne kobiety to mniej więcej koło 60% CHCE, z czego wśród najmłodszych to już bodaj koło 80%. Więc te co nie chcą to już raczej starsze.

Poprawcie mnie jak się mylę.
@Van-der-Ledre: ja jako ojciec i mąż dochodzę do wniosku że dla dzieci w tym kraju nic się nie robi. Place zabaw porozwalane, przedszkola przepełnione,opieka leży. 500+ nic nie daje.
A nas mężczyzn się tylko szczuje w TV radiu filmach serialach wywiadach na ulicach w ploteczkach.
Ciekawe jakby nas zabrakło czy świat by dalej jakoś funkcjonował?
o samobójstwach mężczyzn, nic o opresyjnym systemie wobec mężczyzn, nic o pobobrze, nic o wygórowanych wymaganiach społecznych wobec facetów, nic o samotności wśród mężczyzn, nic o niesprawiedliwości sądowe


@Van-der-Ledre: podrzuc info jak to wplywa na dzietnosc.
@Van-der-Ledre: Aborcja ma tutaj #!$%@? do gadania. To jest może jakiś promil wśród powodów przez które kobiety w Polsce nie rodzą. Przede wszystkim dzietność wynika z kultury i zamożności danego państwa. Europa jest zamożna, a kultura w jej państwach raczej nie promuje rodzinnego życia i nie mówi, że jedyne szczęście jest w posiadaniu potomstwa, tylko wręcz przeciwnie. W takiej Afryce nikt się nie przejmuje, czy będzie stać go na żłobek, czy
praktycznie zrezygnowaliśmy z posiadania dzieci właśnie przez politykę opresyjną państwa.


@vesper_: że niby jak? chcieliście mieć dziecko ale nie macie bo "polityka opresyjna państwa"?

no nie wiem jak to skomentować, państwo decyduje za Was w tej kwestii? nie za bardzo daliście sobie wejść im na głowę?
@Van-der-Ledre: U mnie jest taki problem że mamy i dom, i pracę, i siebie nawzajem ale #!$%@? nie idzie zajść w ciążę po prostu, chyba za dużo chemią jesteśmy nażarci.