Wpis z mikrobloga

Kurrr, ale się zagotowałem. Przez chwilę słuchałem srefałenu. I była w faktach mowa o tym, że dzietność w polsce spada, że 67% kobiet nie chce mieć dzieci. I uwaga uwaga. Wiecie czemu? Bo państwo jest OPRESYJNE. Bo nie pozwalają na zabijanie nienarodzonych dzieci.

Potem przedstawili 3 przypadki jakiś molestowań i "przemocy" domowej, gdzie mąż nie chciał się zgodzić na aborcję swojego syna. Xd
No i że kobiety nie chcą rodzić bo nie czują się w Polsce bezpiecznie, bo są napaści i gwałty (jeden z najmniejszych współczynników w EU). Następnie jeszcze była mowa uwaga, o wieku emerytalnym. Że to kobiety byłyby najbardziej poszkodowane przy obniżeniu go. No XD, cholera. Wniosek że ten kraj jest BARDZO OPRESYJNY dla panienek, które wedle pana redaktora "nie chodzą już nawet na protesty tylko cierpią w ciszy". Zuy patriarchat, źli menszczyźni!!!!

Hmmm. Nic o samobójstwach mężczyzn, nic o opresyjnym systemie wobec mężczyzn, nic o pobobrze, nic o wygórowanych wymaganiach społecznych wobec facetów, nic o samotności wśród mężczyzn, nic o niesprawiedliwości sądowej! TO JEST CHOLERNA PARODIA. Biedne kobietki uciskane, ojojj. Ale to jakoś uczelnie/restauracje/różne instytucje dla nich robią darmowe dni, dopłaty czy inne udogodnienia.

Ciekawe czemu nie rodzą?! Hmm może dlatego że kawalerki są po 500tys? Może dlatego że ten kraj daje mało perspektyw? Może dlatego, że inflacja śmiga jak pendolino? A może dlatego że wraz ze wzrostem poziomu życia spada dzietność? (Przykład Niemcy czy reszta Europy zachodniej)

Hmmmmmm Ja nie jestem pisowcem w żadnym wypadku ale gardzę tą na siłę wpychaną wszędzie lewacką narracją, zakłamującą rzeczywistość pod propagandę. Obrzydza mnie takie coś. Gdzie my żyjemy ehh. Mężczyznom każdy tylko pluje w twarz i mówi że to deszcz pada i że tak trzeba. Taka jest rzeczywistość.

#przegryw #blackpill #pieklokobiet #pieklomezczyzn #bekazlewactwa
Van-der-Ledre - Kurrr, ale się zagotowałem. Przez chwilę słuchałem srefałenu. I była ...

źródło: Pieklokobiet

Pobierz
  • 70
@Van-der-Ledre: no i rację mają, zresztą #!$%@? problem jest taki, że nie "nie mogą dzieci nienarodzonych zabijać", tylko boją się, że jak choćby ciocia mojej dziewczyny będą musiały donosić trupa, dziecko które przeżyje godzinę, czy urodzą dziecko z niepełnosprawnością które podporządkuje sobie ich całe życie. A państwo ma #!$%@? w pomoc takim rodzinom.

Jeśli nie raz już lekarz zasłonił się jakaś klauzulą sumienia, jeśli odmawia się antykoncepcji bo niezgodne jest to
no i rację mają, zresztą #!$%@? problem jest taki, że nie "nie mogą dzieci nienarodzonych zabijać", tylko boją się, że jak choćby ciocia mojej dziewczyny będą musiały donosić trupa, dziecko które przeżyje godzinę, czy urodzą dziecko z niepełnosprawnością które podporządkuje sobie ich całe życie. A państwo ma #!$%@? w pomoc takim rodzinom.

@Wink: Czy boją się też, że spadnie im na głowę meteoryt, bo szanse są podobne?

Bzdury gadasz, kobiety chcą
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

co ciekawe słyszałem że Czesi nie mają problemu z małodzietnością. Tam aborcja jest legalna "na życzenie" Kościół nie ma siły politycznej, a dzieci rodzi się dużo więcej niż u nas. Pogoogluj i poczytaj jakie oni mają podejscie prorodzinne

@Tata_Kasi: Propagandę antyklerykałów i czechofilów słyszałeś. Własnie pogooglałem i widzę skutki tego wspaniałego "podejścia prorodzinnego", przyrost naturalny ledwo wyższy niż w Polsce i ciągle poniżej 2. To jest według ciebie brak problemów z
ibilon - >co ciekawe słyszałem że Czesi nie mają problemu z małodzietnością. Tam abor...

źródło: Capture

Pobierz
@ibilon:
I co z tego, że 96% aborcji nie jest z gwałtu czy z powodu zagrożenia życia?Tym bardziej widać, że mamy do czynienia z ostrym zakazem. Sytuacja materialna, psychiczna, emocjonalna, niechęć do posiadania dzieci to tylko kilka powodów, a odebrane prawo sprawia, że generujemy tylko cierpienie na świecie.

Wciąż jednak od zaostrzenia zakazu ogrom osób faktycznie nie chce mieć dzieci, nie chce ryzykować, bo szansa niezależnie jak mała wciąż istnieje, a
@Van-der-Ledre: jest wiele czynników, które mają wpływ na decyzję o posiadaniu dzieci - kilka z nich wypisałeś. Zakaz aborcji (wymuszony dodatkowo "rejestrem ciąż") dodatkowo zniechęca do świadomego zajścia w ciążę, bo rodzice (a zwłaszcza matki) boją się, że w przypadku wady genetycznej płodu zostaną zmuszone do donoszenia ciąży.
Państwo "chroni życie od poczęcia" do urodzin. Potem to już twoje zmartwienie.
@Wink: mają rację w tej jednej rzeczy, wiadomo że aborcja powinna być normalnie legalna, ale po co zaklinają rzeczywistość że Polska jest jakimś super niebezpiecznym krajem xd i że wyrównanie wieku emerytalnego bad bo uderzy kobietki XDDDD o kierwa

Jeszcze mogliby się zająknąć o tym co OP napisał czyli chociażby epidemii samotności facetów i tym że kobiety nie chcą dzieci z przeciętniakami, bo pewnie niewygodnie było wspomnieć że jeszcze kilka lat
leczenie niepłodności zostało wykreślone z planów NFZ.


@Popularny_mis: nic takiego, fundusze zostały przeniesione do katolickiego ośrodka rodzinnego, który modlitwą, wiarą i kalendarzykiem doprowadził do 70 przypadków urodzeń ( na 1300 par w programie ) Skuteczność 5% zamiast obiecanych 30%. Koszt 100 mln pln. A przy starej "złej" metodzie i 2,5 raza większych funduszach na program in vitro - urodziło się 21 000 dzieci. Na 21 tysięcy par. Koszt 250 mln .