Wpis z mikrobloga

Kurrr, ale się zagotowałem. Przez chwilę słuchałem srefałenu. I była w faktach mowa o tym, że dzietność w polsce spada, że 67% kobiet nie chce mieć dzieci. I uwaga uwaga. Wiecie czemu? Bo państwo jest OPRESYJNE. Bo nie pozwalają na zabijanie nienarodzonych dzieci.

Potem przedstawili 3 przypadki jakiś molestowań i "przemocy" domowej, gdzie mąż nie chciał się zgodzić na aborcję swojego syna. Xd
No i że kobiety nie chcą rodzić bo nie czują się w Polsce bezpiecznie, bo są napaści i gwałty (jeden z najmniejszych współczynników w EU). Następnie jeszcze była mowa uwaga, o wieku emerytalnym. Że to kobiety byłyby najbardziej poszkodowane przy obniżeniu go. No XD, cholera. Wniosek że ten kraj jest BARDZO OPRESYJNY dla panienek, które wedle pana redaktora "nie chodzą już nawet na protesty tylko cierpią w ciszy". Zuy patriarchat, źli menszczyźni!!!!

Hmmm. Nic o samobójstwach mężczyzn, nic o opresyjnym systemie wobec mężczyzn, nic o pobobrze, nic o wygórowanych wymaganiach społecznych wobec facetów, nic o samotności wśród mężczyzn, nic o niesprawiedliwości sądowej! TO JEST CHOLERNA PARODIA. Biedne kobietki uciskane, ojojj. Ale to jakoś uczelnie/restauracje/różne instytucje dla nich robią darmowe dni, dopłaty czy inne udogodnienia.

Ciekawe czemu nie rodzą?! Hmm może dlatego że kawalerki są po 500tys? Może dlatego że ten kraj daje mało perspektyw? Może dlatego, że inflacja śmiga jak pendolino? A może dlatego że wraz ze wzrostem poziomu życia spada dzietność? (Przykład Niemcy czy reszta Europy zachodniej)

Hmmmmmm Ja nie jestem pisowcem w żadnym wypadku ale gardzę tą na siłę wpychaną wszędzie lewacką narracją, zakłamującą rzeczywistość pod propagandę. Obrzydza mnie takie coś. Gdzie my żyjemy ehh. Mężczyznom każdy tylko pluje w twarz i mówi że to deszcz pada i że tak trzeba. Taka jest rzeczywistość.

#przegryw #blackpill #pieklokobiet #pieklomezczyzn #bekazlewactwa
Pobierz Van-der-Ledre - Kurrr, ale się zagotowałem. Przez chwilę słuchałem srefałenu. I była ...
źródło: Pieklokobiet
  • 70
mmm. Nic o samobójstwach mężczyzn, nic o opresyjnym systemie wobec mężczyzn, nic o pobobrze, nic o wygórowanych wymaganiach społecznych wobec facetów, nic o samotności wśród mężczyzn, nic o niesprawiedliwości sądowej!


@Van-der-Ledre: Ani o gejach, nacjonalizmie, niepełnosprawnościach, otyłości, niskim poziomie higieny i impotencji, SKANDAL i LEWACTWO!

Wszędzie za każdym razem trzeba wspominać o każdym marginalnym przypadku, bo inaczej dyskryminacja? Temat z oczywistych względów tyczy się zdecydowanej większości społeczeństwa, tej która współżyje w
przykładowo w USA, mniej niż 0,01% aborcji jest dokonywanych z powodu jakiejś choroby dziecka czy gwałtu itp., pozostałe 99,9% to po prostu puszczanie się z byle kim bez gumy.


@ibilon: Instytut Danych z Dupy?
@Van-der-Ledre: Ciekawe, że problemy, które nie dotyczą bezpośrednio mężczyzn, ale wszystkich:

Ciekawe czemu nie rodzą?! Hmm może dlatego że kawalerki są po 500tys? Może dlatego że ten kraj daje mało perspektyw? Może dlatego, że inflacja śmiga jak pendolino? A może dlatego że wraz ze wzrostem poziomu życia spada dzietność? (Przykład Niemcy czy reszta Europy zachodniej)


Są bardzo eksponowane zarówno w mediach głównego nurtu jak i narracji wszystkich głównych partii opozycyjnych. Nie
@SpalaczBenzyny:

że niby jak? chcieliście mieć dziecko ale nie macie bo "polityka opresyjna państwa"?

no nie wiem jak to skomentować, państwo decyduje za Was w tej kwestii? nie za bardzo daliście sobie wejść im na głowę?


Chodzi o to, że z pewnych względów mamy wyższe ryzyko, że coś może być nie tak z płodem a nie chcemy wypuszczać na świat niepełnosprawnego dziecka. Potrzeba więc stałego monitoringu rozwoju płodu, oraz w razie