Wpis z mikrobloga

  • 234
@UnitrA
tiaa, przeprosił
że za mało skonsultowali zmiany i minęli się z oczekiwaniami użytkowników.

Bo kto by przypuszczał że będziemy chcieć żeby czarna czy powiadomienia działały, apka się nie wysypywała i działały w niej odpowiedzi, linki, historia aktywności czy generalnie większość funkcji, a w przypadku iOs żeby w ogóle była. No albo żeby nie ubijać od razu bez uprzedzenia poprzedniego API wywalając większość dużych grup skupionych wokół baryłki, książek, równika AMW...

Jeszcze
emesc - @UnitrA
tiaa, przeprosił
że za mało skonsultowali zmiany i minęli się z oczek...

źródło: temp_file.png5811993761232483230

Pobierz
@emesc: prawda, nie można sobie dać wmówić że to problem na poziomie komunikacji, bo fakty są takie że technicznie zostało to zrobione na poziomie kompletnie amatorskim i jest dla kogoś z rocznym doświadczeniem w branży całkowitą kompromitacją. Dla kogoś takiego jak Białek, kto ma się za osobę godną występów w telewizji, cieżko nawet opisać jak to wygląda.
@emesc: mimo tych wszytkich fuckupów to nic nie komentowałem, tym bardziej że nowy layout mi się podoba a kategorie to dla mnie strzał w dziesiątkę. Poza tym, coś czułem, że niezła rewolucja kodu wjeżdża więc przymknąłem oko i niech ogarniają niedociągnięcia. Ale jak przeczytałem ten komentarz ze screena to myślałem, że padne. Powykładały się dość strategiczne funkcjonalności, łatają to już tydzień więc to nie żadne szlify. Ja się pytam co oni
@LipaStraszna: A propo tego mema to kiedyś, jak w czasach studenckich dorabiałem sobie na uberze (poczatki ubera jeszcze wtedy praktycznie nie było tam ukraińców a na uber select dało się na prawdę sporo zarobić) trafił mi się kurs na lotnisko. Wiozłem wtedy właśnie panią Roglaską. Normalnie sobie gadaliśmy, właściwie to ona cały czas zagadywała. Dopiero w połowie trasy zorientowałem się, że to ta babka z pytanie na śniadanie co ją magik
@LipaStraszna: to że #!$%@? to niepodwazalny fakt ale co by teraz nie napisali to i tak będą #!$%@? z tego co widzę. Cieszę się że przynajmniej teraz słuchają, ostatecznie liczę że w końcu po naprawiają to co mają naprawić a całe to przejście na nowy wykop trafi tylko do jednego z wielu historycznych wydarzeń tego serwisu :D
@UnitrA: On nie przeprosił ani za niedziałający portal, ani za brak testów, ani za #!$%@? API. On przeprosił dlatego, bo zaczęło się palić w dupie i pewnie pojawiła się presja od reklamodawców. Naprawdę trzeba nie mieć godności, żeby zostać na tym portalu.