Wpis z mikrobloga

Właśnie siadam do pisania swojej pracy inżynierskiej którą mam ostatecznie oddać we wtorek a mój Promotor nawet nie wie o moim istnieniu xD

Żeby nie było, wykonałem dość dużego "robota przemysłowego" z profili metalowych, mam zdjęcia z budowy + pliki projektowe z Inventora (taki program do modelowania części i maszyn). Mam zamiar to wszystko wrzucić w prackę, wygenerować opis teoretyczny przy pomocy #chatgpt i wysłać mojemu Promotorowi. Wszystko to w ciągu najbliższych 5h ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ktoś jest ciekawy czy da się pracę inżynierską napisać w 5h to zapraszam do plusowania - będę wołał na podsumowanie i sprawdzenie czy mi się udało.

#studia #studbaza
  • 17
@RusXBlack: zależy jaką macie minimum liczbę stron. Ja ostatnio robiłam sprawko przez 3 h na 15 stron. To od biedy praca inżynierska na 30 stron mogłabym zostać klepnięta przeze mnie w 5 h. Po prostu do tego bieda sprawozdania dodałoby się 5 stron bibliografii, 3 strony to byłby wstęp i tytuł. 3 strony na zdjęcia, 3 strony na wykresy 1 na wnioski. Gotowe ( ͡°( ͡° ͜ʖ
@IlawaNidzica: Staram się nie wchodzic na wypok, ale jeszcze odpiszę.
Sytuacja wygląda fatalnie. Pierwsze 2h zmarnowałem na oglądanie YT i generalnie #!$%@? się. Aktualnie mam tylko 7 stron, jestem na etapie opisu własnej konstrukcji. Do tej pory chatgpt wykorzystałem w minimalnym stopniu. Plan mam teraz takie by dosłownie nasrać zdjęciami i screenami a całe podsumowanie dać do napisania botowi. Liczę że do rana z tym skończę.