Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowe usprawnienia! (ʘʘ)
#wykopchangelog

Tym razem zabraliśmy się za zgłoszenia, w których sygnalizowaliście problemy z czarnymi listami. Śpieszymy wyjaśnić, początkowo czarne listy nie były uwzględniane na stronie kategorii, kategorii własnej oraz stronie tagu.

Wiemy, że nie do końca odpowiadało Wam to rozwiązanie, informowaliście o tym w wysyłanym do nas feedbacku (tak, tak, wszystko czytamy!). I dlatego - słuchając Waszych opinii - wdrożyliśmy czarne listy również na brakujących stronach!

Obecnie ta funkcjonalność (czarne listy) działa już na stronie tagu, stronie kategorii oraz kategorii własnej. W kolejnych dniach do listy dołączy również strona obserwowanych.

Zostawcie plusa jeśli podoba Wam się ta zmiana, a my wracamy do kolejnych zadań. Trzymajcie kciuki ()

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet
Pobierz
źródło: Nowy Wykop
  • 421
to jeszcze zaimplementujcie wybór motywów — jednym z nich może być ten tworzony przez mirka, który przywraca stary schemat kolorów.


@Niukron: obawiam się, że oni są jak nasz rząd, wiedzą najlepiej co dla nas najlepsze, wiec właź do swojej nory z powrotem ;)
@wykop
no nie dociera do was? kolory, kolory proszę zmieńcie lub dajcie inny sposób na rozróżnienie głównego wpisu od komentarzy. wgl 3 komendy pod to marnowanie miejsca.
@wykop: nie zjeżdza mi z powidaomienia do danego komentarza, tylko na wpis przechodzi
I wybój emotek jest za mały, dodatko daje mi ( ͡° ͜ʖ ͡°) zamiast tego domyśnlego uśmiechniętego co patrzy na lewo
@wykop: Wyjaśnicie mi, jak to jest, że mam gościa na czarnej liście, a jednocześnie jestem w jego obserwujących i to aż 5 razy?! I nic się nie da z tym zrobić.

Najlepsze, że każde powielenie liczy się do obserwujących. xD

Więc można było sobie na-klikać tego setki, tysiące xD

Czy tak trudno jest założyć UNIQUE Constraint na User-Followers?
Pobierz
źródło: Przechwytywanie
@wykop
Jak to się stało, że wypuściliscie to niedokończone? Nie wstyd wam, że użytkownicy muszą to testować? Ja wiem, że tak jest taniej i liczycie, że mimo wszystko wielu użytkowników wróci, jak za pół roku jako tako będzie to działać ale jednak tak chyba nie powinno być
@wykop: Cześć. A co z tagami? Wczoraj zgłaszałem, zadaliście mi pytanie ale później już nie było kontaktu. Przypominając: obserwuje ok. 450 tagów, a w obserwowanych (zarówno w "wszystko" jak i "tagi" pojawia mi się tylko promil treści z moich tagów). Wczoraj z innym użytkownikiem ustaliliśmy, że to co pojawia się w obserwowanych to treści z tagów które zaczynają się np. od cyfry bądź litery A. I rzeczywiście u mnie tak jest.
@wykop: a tak z innej beczki na kij te czarne listy jak tego portalu sie aktualnie nie da przeglądać. Apki na iOSa nie ma, Nie ma mojego wykopu, layout jest nieczytelny, czemu komentarze pod wpisem są sortowane na strony a nie jak wcześniej było, odechciewa się czytać komentarze. Nie ma aktywności użytkownika jak sie wejdzie na jego stronę (przynajmniej ja tam mam). Powiadomienia do tagów nie działają, wołanie do tagu nie
zapewne powtórzę to co pewnie już ktoś napisał, ale najgorzej jest z czytelnością wątków. Nie widać kiedy zaczyna się kolejny główny komentarz w znaleziskach. Zróbcie jakieś akapity czy coś