Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowe usprawnienia! (ʘʘ)
#wykopchangelog

Tym razem zabraliśmy się za zgłoszenia, w których sygnalizowaliście problemy z czarnymi listami. Śpieszymy wyjaśnić, początkowo czarne listy nie były uwzględniane na stronie kategorii, kategorii własnej oraz stronie tagu.

Wiemy, że nie do końca odpowiadało Wam to rozwiązanie, informowaliście o tym w wysyłanym do nas feedbacku (tak, tak, wszystko czytamy!). I dlatego - słuchając Waszych opinii - wdrożyliśmy czarne listy również na brakujących stronach!

Obecnie ta funkcjonalność (czarne listy) działa już na stronie tagu, stronie kategorii oraz kategorii własnej. W kolejnych dniach do listy dołączy również strona obserwowanych.

Zostawcie plusa jeśli podoba Wam się ta zmiana, a my wracamy do kolejnych zadań. Trzymajcie kciuki ()

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet
Pobierz
źródło: Nowy Wykop
  • 421
@wykop: Poprawcie komentarze, nie może być tak że daliście paginację i żeby dotrzeć do jakiegoś komentarza to trzeba przeglądać wszystkie strony. Wszystkie komentarze powinny się ładować na jednej stronie.
@wykop: Weźcie już naprawcie to, że w "Mój profil", gdy wejdę w mikroblok/komentowane, to cały czas jedynie co widzę, to takie coś. Tak samo jest też na mobilnej wersji ;/

PS Przydałoby się do tego, by można było wejść we wpis w mobilnej wersji, klikając go, a nie, że trzeba nacisnąć komentarze.
PPS Gdy teraz chciałem edytować komentarz, to klikałem trzy kropki po czym okno od razu znikało, gdy poruszyłem myszką.
Pobierz
źródło: 1673373419136
Bardzo bym prosił o poprawę aplikacji mobilnej aby można było domyślnie mieć zwinięte komenatarze do Mirko oraz aby w klawiaturze po kropce od razu ustawiało w klawiaturze wielką literę. Z tego co pamiętam to w Androidzie to jest ustawienie na EditText wartości "capitalize" w jakimś property.
@wykop: Pracowaliście 3 lata nad gównem, które w liceum uczeń musi zrobić w tydzień. Z kim wy to w ogóle konsultowaliście? Z orlenem chyba. Kto to w ogóle z użytkowników testował?

Stare powiedzenie głosi: jak w burdelu nie idzie, to wymienia się #!$%@? a nie firanki. Idąc za ciosem proponuję #!$%@?ć moderację.