Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowe usprawnienia! (ʘʘ)
#wykopchangelog

Tym razem zabraliśmy się za zgłoszenia, w których sygnalizowaliście problemy z czarnymi listami. Śpieszymy wyjaśnić, początkowo czarne listy nie były uwzględniane na stronie kategorii, kategorii własnej oraz stronie tagu.

Wiemy, że nie do końca odpowiadało Wam to rozwiązanie, informowaliście o tym w wysyłanym do nas feedbacku (tak, tak, wszystko czytamy!). I dlatego - słuchając Waszych opinii - wdrożyliśmy czarne listy również na brakujących stronach!

Obecnie ta funkcjonalność (czarne listy) działa już na stronie tagu, stronie kategorii oraz kategorii własnej. W kolejnych dniach do listy dołączy również strona obserwowanych.

Zostawcie plusa jeśli podoba Wam się ta zmiana, a my wracamy do kolejnych zadań. Trzymajcie kciuki ()

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet
wykop - Nowy dzień, nowe usprawnienia! (ʘ‿ʘ)
#wykopchangelog

Tym razem zabraliśmy si...

źródło: Nowy Wykop

Pobierz
  • 421
@yaah
Napisali całą apke od nowa na nowej technologii.
To norma, że coś może nie działać na początku albo, że userom nie spodoba się nowy layout.
Może zamiast narzekać zostawisz feedback co Ci się nie podoba? ( ͡º ͜ʖ͡º)
A może po prostu naprawcie cenzurę.


Proponuję zacząć od przywrócenia mojego znaleziska.


Znalezisko


Link bezpośredni


@kopawdupeswiniom: tak zupełnie poważnie, to tytuł znaleziska brzmi jak darmowa reklama konkurencyjnego portalu, czemu wykop nie miałby tego zdjąć?
@wykop: a nie sądzicie że takie testy na produkcji to pomysł z najgłębszej czeluści d..y, za przeproszeniem?

Nie można było uruchomić testowego portalu i wystawić go na feedback? Przecież nowa wersja jest fatalna. Wolna jak na połączeniu modemowym. Co z udostępnieniem nowego API? Nieczytelna, wszystko się zlewa, źle wczytują się elementy.

Serio najlepszym rozwiązaniem byłby powrót do poprzedniej wersji z uruchomieniem bieżącej jako beta na życzenie. Dopracować a dopiero potem przełączyć.
@wykop: Aha, aha, czarno listo no no... coolStoryBob.png

A kiedy coś w temacie api? Udostępnienie v3? Przywrócenie v2? Cały czas jest cisza w tym temacie, brak odpowiedzi na prośbę o udostępnienie dokumentacji... Jak tu żyć?!
Ja mam również prośbę, tryb nocny w aplikacji mobilnej - fajnie by było gdyby wróciło szare tło, lub możnaby go wybrać, kolor czarny bardzo daje po oczach, zawłaszczy kiedy korzysta się z apki w kompletej ciemności. Oczy bolą szanowni Państwo. Druga sprawa, komentarze na Mirko, nie można ich w ogóle odróżnić od wpisów, naprawdę nie wiem gdzie się kończą 3 pierwsze komentarze, a gdzie następny wpis.
@wykop: aha! jeszcze jedno!
przeglądanie swoich starszych komentarzy.
nie idzie znaleźć, ze znalezisk, a i z mirko.
po co to rozróżniać? bez sensu.
zakładka komentarze, i cyk. wszystkie, chronologicznie.
bez kombinowania i udziwniania na siłę.
@wykop: w pełni poważnie podnoszę pytanie niejednego Mirka: dlaczego wprowadziliście nową wersję bez wcześniejszej wersji dev, na którą wpuścilibyście betatesterów?

Dobrze znacie społeczność, którą obsługujecie i znacie jej wady i zalety. Zaryzykowaliście zmianą i jak można się było spodziewać odzew jest negatywny. Te negatywy to nie zwykłe marudzenie użytkowników na nowe, do którego się przyzwyczają ale na kilka kroków wstecz ze względu na wypuszczenie wczesnej wersji beta. Co Wami kierowało, by
@wykop: to znaczy, że jak mam kogoś na czarnej, to już nie będzie mógł mnie wołać do swoich wysrywów? Bo wczoraj to jeszcze nie działało...

I zróbcie też, żebym nie widział wpisów ludzi, którzy mają mnie na czarnej - bo się człowiek produkuje w odpowiedzi, a potem nie może jej wysłać...