Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowe usprawnienia! (ʘʘ)
#wykopchangelog

Tym razem zabraliśmy się za zgłoszenia, w których sygnalizowaliście problemy z czarnymi listami. Śpieszymy wyjaśnić, początkowo czarne listy nie były uwzględniane na stronie kategorii, kategorii własnej oraz stronie tagu.

Wiemy, że nie do końca odpowiadało Wam to rozwiązanie, informowaliście o tym w wysyłanym do nas feedbacku (tak, tak, wszystko czytamy!). I dlatego - słuchając Waszych opinii - wdrożyliśmy czarne listy również na brakujących stronach!

Obecnie ta funkcjonalność (czarne listy) działa już na stronie tagu, stronie kategorii oraz kategorii własnej. W kolejnych dniach do listy dołączy również strona obserwowanych.

Zostawcie plusa jeśli podoba Wam się ta zmiana, a my wracamy do kolejnych zadań. Trzymajcie kciuki ()

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet
źródło: Nowy Wykop
  • 421
@wykop: Fajnie fajnie, a wiecie co było fajne w aptece mobilnej? Że jak przy scrollowaniu trafiłem na post rumuna to nie wpadał mi do historii przeglądania w chrome a przy tej apce PWA wszystkie posty jakie ludzie oglądają wbrew swojej woli - patologia, rumun, chinskie bajki itp - wchodzą do historii chrome, super. Tego nie da się uniknąć nawet jak czarna lista działałaby tak jak na starym wykopie.
Obecnie ta funkcjonalność (czarne listy) działa już na stronie tagu

@wykop: To sprawia że tagu w ogóle nie da się przeglądać. To nie był problem i w poprzedniej wersji bezpośrednie wejście w czarnolistowany tag pokazywało wpisy i takie zachowanie było OK. Wy testujecie w ogóle te zmiany?
@wykop: nie słuchajcie tych agresywnych wykopowiczów, którzy nie umieją się z kultura wypowiedzieć.

Ale tak, przede wszystkim trzeba wrócić do tych samych kolorów nocnej co wcześniej, bo niebieski z definicji jest nieprzyjemny. Nie bez powodu w telefonach są filtry światła niebieskiego.

No i wiadomo, lepsze rozróżnienie komentarzy od wpisów, np. Poprzez dodanie do każdego nowego wpisu jakąś kolorowa belkę z boku.

No i znaczek hashtagu w rogu, żeby można było jednym
witam, mam pomysł na usprawnienie. Po wejściu na stronę wykop.pl powinno występować przekierowania na hejto.pl, Michał mógłby zająć się w tym czasie inwestygowaniem rozmiarów parówek w hot dogach oraz generatorami wniosków 500+ Jak dla mnie win/win
@wykop: Kiedy będzie prawidłowo działała zakładka z "Ulubionymi"? Obecnie wyświetlają mi się wszystkie znaleziska dodane do ulubionych, nawet te już dawno z nich usunięte...
Dodatkowo w aplikacji mobilnej wyświetla się tylko pierwsza strona z "Ulubionych".
@wykop: korzystanie z tej strony obecnie jest tak męczące, że aż odechciewa się tu wchodzić. Do tej pory nie mogę zrozumieć jak ktoś dopuścił takie coś do użytku. Przecież ktoś to musiał przejrzeć, zaakceptować. W głowie mi się to nie mieści. Co trzeba mieć w głowie, żeby uznać że to zmiana na lepsze? Jedna wielka męczarnia.