Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowe usprawnienia! (ʘʘ)
#wykopchangelog

Tym razem zabraliśmy się za zgłoszenia, w których sygnalizowaliście problemy z czarnymi listami. Śpieszymy wyjaśnić, początkowo czarne listy nie były uwzględniane na stronie kategorii, kategorii własnej oraz stronie tagu.

Wiemy, że nie do końca odpowiadało Wam to rozwiązanie, informowaliście o tym w wysyłanym do nas feedbacku (tak, tak, wszystko czytamy!). I dlatego - słuchając Waszych opinii - wdrożyliśmy czarne listy również na brakujących stronach!

Obecnie ta funkcjonalność (czarne listy) działa już na stronie tagu, stronie kategorii oraz kategorii własnej. W kolejnych dniach do listy dołączy również strona obserwowanych.

Zostawcie plusa jeśli podoba Wam się ta zmiana, a my wracamy do kolejnych zadań. Trzymajcie kciuki ()

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet
wykop - Nowy dzień, nowe usprawnienia! (ʘ‿ʘ)
#wykopchangelog

Tym razem zabraliśmy si...

źródło: Nowy Wykop

Pobierz
  • 421
  • Odpowiedz
@wykop: Czy doczekamy się możliwości przestawienia swoich kategorii na samą górę listy, ewentualnie możliwości usunięcia predefiniowanych kategorii?
  • Odpowiedz
  • 172
@wykop: Cieszymy się, że podstawowe funkcjonalności takie jak powiadomienia i czarne listy zdecydowaliście się wdrożyć z naszym udziałem. Przynajmniej nie czujemy się pominięci w rozwoju strony.
  • Odpowiedz
@wykop: to jeszcze zaimplementujcie wybór motywów — jednym z nich może być ten tworzony przez mirka, który przywraca stary schemat kolorów.
  • Odpowiedz
@wykop: Fajnie fajnie, a wiecie co było fajne w aptece mobilnej? Że jak przy scrollowaniu trafiłem na post rumuna to nie wpadał mi do historii przeglądania w chrome a przy tej apce PWA wszystkie posty jakie ludzie oglądają wbrew swojej woli - patologia, rumun, chinskie bajki itp - wchodzą do historii chrome, super. Tego nie da się uniknąć nawet jak czarna lista działałaby tak jak na starym wykopie.
  • Odpowiedz
@wykop: może tak poprawcie czytelność kolejnych wpisów na mirko oraz zmieńcie kolorystykę na taka bardziej pasująca do polskiej szarej kolorystyki, by się oczy tak nie meczyly od cholernego niezdrowego niebieskiego?
  • Odpowiedz
że nie do końca odpowiadało Wam to rozwiązanie


@wykop: cóż za eufemizm

"nie do końca" ludziom podoba się że coś nie działa :D
chyba że to początkowo taki ficzer miał być, żeby w kategoriach czarne listy nie działały :)
  • Odpowiedz