Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowe usprawnienia! (ʘʘ)
#wykopchangelog

Tym razem zabraliśmy się za zgłoszenia, w których sygnalizowaliście problemy z czarnymi listami. Śpieszymy wyjaśnić, początkowo czarne listy nie były uwzględniane na stronie kategorii, kategorii własnej oraz stronie tagu.

Wiemy, że nie do końca odpowiadało Wam to rozwiązanie, informowaliście o tym w wysyłanym do nas feedbacku (tak, tak, wszystko czytamy!). I dlatego - słuchając Waszych opinii - wdrożyliśmy czarne listy również na brakujących stronach!

Obecnie ta funkcjonalność (czarne listy) działa już na stronie tagu, stronie kategorii oraz kategorii własnej. W kolejnych dniach do listy dołączy również strona obserwowanych.

Zostawcie plusa jeśli podoba Wam się ta zmiana, a my wracamy do kolejnych zadań. Trzymajcie kciuki ()

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet
Pobierz
źródło: Nowy Wykop
  • 421
@wykop do niczego też jest poruszanie się po stronie. Np.:
1. dostaję powiadomienie, że ktoś skomentował wpis pod znaleziskiem. Klikam i nie przenosi mnie do niego tylko na samą górę i co, mam sam szukać?
2. przeglądanie mikro - kliknę w rozwinięcie wątku, potem wejdę w kolejną stronę. Następnie chcę wrócić do listy wpisów. Czy przeniesie mnie tam, gdzie skończyłem? No nie, przesuwa na samą górę.
@wykop:

Dobra przestańcie wprowadzać takie rzeczy, bo na pierwszy rzut oka są zbędne. Najważniejsze co teraz nam potrzeba to:

- nieskończone przewijanie,
- ciemny motyw,
- zmniejszenie marginesów, bo mam monitor 4k 27 cali i na nim mogę przejrzeć 4 dokumenty A4, a na wykopie mam 6 komentarzy XD
@wykop @DzieckoWeMgle: Wystarczy, że by zwiększyli spacingi w dwóch miejscach. Większe wcięcia komentarzy i większe odstępy między wpisami. Mała zmiana kolorystyczna lub bordera by też pewnie pomogła
@kobrys13: Szukając Twojego wpisu wykryłem kolejny feature ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak się wejdzie na profil i wyszuka komentarz po Mikroblog->Komentowane to - jeżeli komentarz nie jest na pierwszej stronie - wykop wyświetla go tuż pod oryginalnym wpisem
Pobierz
źródło: comment
@wykop: czy możecie wprowadzić w ustawieniach ukrywanie tej białej belki pod wszystkimi zdjęciami???

Niby taki wąski pasek białych pikseli a strasznie rzuca się w oczy i wygląda jak jakiś błąd w interfejsie.
Pobierz
źródło: BELKA
@wykop: zwróbcie prosze w końcu jakieś wyraźniejsze przerwy między komentarzami i wpisami na mirko. To zlewanie się treści jest serio uciążliwe.
@wykop: O i legancko.

To tera jeszcze żeby wywalić te domyślne kategorie z belki po lewej, albo dać opcję usunięcia tych, których się nie chce... No i wciąż brakuje ilości osób obserwujących tag przy wpisywaniu tagu w komentarzu/wpisie