Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowe usprawnienia! (ʘʘ)
#wykopchangelog

Tym razem zabraliśmy się za zgłoszenia, w których sygnalizowaliście problemy z czarnymi listami. Śpieszymy wyjaśnić, początkowo czarne listy nie były uwzględniane na stronie kategorii, kategorii własnej oraz stronie tagu.

Wiemy, że nie do końca odpowiadało Wam to rozwiązanie, informowaliście o tym w wysyłanym do nas feedbacku (tak, tak, wszystko czytamy!). I dlatego - słuchając Waszych opinii - wdrożyliśmy czarne listy również na brakujących stronach!

Obecnie ta funkcjonalność (czarne listy) działa już na stronie tagu, stronie kategorii oraz kategorii własnej. W kolejnych dniach do listy dołączy również strona obserwowanych.

Zostawcie plusa jeśli podoba Wam się ta zmiana, a my wracamy do kolejnych zadań. Trzymajcie kciuki ()

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet
Pobierz
źródło: Nowy Wykop
  • 421
@wykop: Z początku pomyślałem sobie, że #!$%@? na amen. Ale z czasem uświadomiłem sobie, że to ma spore plusy. Patola, przegrywy i atencjuszki nie mogące już tu żebrać o uwagę wyniosły się na gejto. Zrobiło się spokojniej, ludzie jakoś bardziej z szacunkiem komunikują się ze sobą, jest jakby bardziej sympatycznie, zmieniło się tylko styl graficzny przez stylusa i da się z portalu korzystać. Nawet otwarty wykop mobilny odżył. Co prawda treści
@wykop
najbardziej czekam na na naprawę obserwowanych czyli starego Mój wykop i powiadomień z obserwowanych tagów. Macie czas do Poniedziałku albo uciekam na hejto ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@wykop: proszę, żebyście dodali inną paginację w czarnej liście, albo jakiś szybki filtr w locie bez przeładownia. Przecież kto normalny będzie bawić się w przechodzenie po 4 stronach czarnej listy, żeby odblokować jakiś tag? xD

Proszę.

Proszę też o zwiększenie wielkości avatarów - na taką wielkość jaka była wcześniej lub większa, lub dodać to do opcji. Wielu ludzi nie widzi tych avatarów jakie są, w dodatku przy powiększeniu strony nie zwiększa
@wykop: to nie łatwiej, zdrowiej, i o wiele przyzwoiciej było ten nowy dać najpierw jako betę z dobrowolnym testowaniem.
Ile mniej szamba by było.

Wam chyba menadżera projektu z prawdziwego zdarzenia brakuje. Wiecie są takie studia co zwą się inżynierią programowania (i mają mało wspólnego z klepaniem kodu).
@wykop
proszę zróbcie coś z tym żeby można było odróżnić posty od komentarzy np na Mirko bo wszystko się zlewa przed zmianą przeglądałem wykop dziennie nawet po 4h teraz góra max 10minut aplikacja męczy strasznie oczy zwłaszcza w nocy.
@wykop
Wypuścić serwis w takim stanie to kompromitacja. Aplikacja mobilna nie działa wcale, powiadomienia 0, ciągłe wylogowywanie. Aż dziw że ktokolwiek tu teraz pisze i wrzuca wykopaliska.
@DzieckoWeMgle: ja w aplikacji mobilnej:
-wszystkie wpisy: ostatnie sprzed 3 dni
-gorące: pomieszane faktycznie gorące na przemian z aktualnymi
-tagi: są jako normalny tekst, a nie hiperłącze. Nie da się w nie kliknąć
-obrazki: widać tylko czarne tło
-powiadomienia od obserwowanych tagów: brak