Wpis z mikrobloga

175 452,11 - 15,72 = 175 436,39

Widzę, że #sztafeta - jak i cały wykop - umiera. Czyżbym był jedynym który dodaje wpisy ręcznie? Nie poddaję się póki co, będę dodawał wpisy póki mnie coś nie trafi ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziś później nieco, start o 5:25 - ale żona wzięła wolne więc też nie szalałem z szybkim powrotem.
Z tempem też nie szalałem, było ot tak w sam raz. Zaskoczył mnie trochę śnieg i 0°C, na wszelki wypadek założyłem buty trailowe i to był bardzo dobry wybór - nawet jeśli bym się nie wywalił, to po 2 km miałbym już totalnie przemoczone buty.

Bułkowe zakupy symboliczne, bo żona chleb upiekła ()

Miłego dnia na tym portalu, upośledzonym bardziej niż kiedykolwiek! (ʘʘ)

#sztafeta #enronczlapie #biegajzwykopem #bieganie #ruszkrakow
enron - 175 452,11 - 15,72 = 175 436,39

Widzę, że #sztafeta - jak i cały wykop - umi...

źródło: IMG_0892

Pobierz
  • 14
@enron: Pytanie czy jak skrypt wróci to czy te odejmowane ręcznie wartości się zaliczą. Bo trochę się obawiam, że nie...
Ja póki co czekam, aż wróci... A może w ogóle czas się pożegnać z wykopem... Szkoda mi jedynie społeczności na kilku tagach, jak np. bieganie.
@enron: ja teraz rozumiem jak sie czuje mój ojciec jak coś sie pozmieniało w nie wiem banku, i mu coś pokazuje i on nie łapie, nie wie gdzie kliknąć, nie widzi o co chodzi i w ogóle niby wie co chce zrobić, ale za cholerę nie umie przeprowadzić procesu bo kiedyś sie inaczej klikało kurła ()