Wpis z mikrobloga

@Kreation no a nie potrafisz odróżnić normalnej kobiety od zmutowanej po teściu?

@MarcelinaM85 ja rozumiem że jej facet jest bi i go podnieca mieć pół chłopa pół babę w łóżku ale ze komus jeszcze może się ona podobać a już widząc nawet na wykopie opinie że ona się komuś podoba to ja się za głowę łapie
  • Odpowiedz
@9Japko9 takie dziwactwa widziałem już na tym świecie że absolutnie mnie to nie dziwi, że ona się komuś podoba, ale tak jak napisałem łapie się po prostu za głowę że tak może być naprawdę
  • Odpowiedz
Mi po prostu podobają się kobiety które wyglądają jak kobiety


@quaz2020: tobie chyba podobają się dziewczynki, ktore wygladają jak dziewczynki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
złota zasada jest taka - liczy sie proporcja talii do bioder. Czy laska jest grubsza czy chudsza, czy ma większą łape czy udo to ma drugorzedne znaczenie.
  • Odpowiedz
@Prof_Memologii jakie dziewczynki? Kto tu mówi o twarzy? Ehh nie rozumiemy się w ogóle xD
dla mnie właśnie ma znaczenie pierwszorzędne, mam żonę i ona wygląda jak normalna kobieta kształtami a nie ma uda jak arbuzy i bicepsy lub barki nabite to mnie właśnie zniechęca rozumiesz teraz?
  • Odpowiedz