Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sklerwysyny_pl: Są różne typy kobiet. Są takie, po których szybciej widać czas: przez zbytnie opalanie się, za dużo złego makeupu, palenie czy poprawki plastyczne, gdzie w wieku 32 lat wyglądasz na zadbaną 45 lat. No i ppsisdanie dzieci sprawia, że większość wygląda dojrzalej.
Ale czasy się zmieniły: zęby są w dużo lepszym stanie niż 50 lat temu, ogromna ilość kosmetyków do typu ceru, kosmetyki kolorowe, które nie szkodzą, i zakecenia by
@panna_aparatka: nie o to chodzi czy widac czy nie bo wraz zwiekem chłopa przesuwa sie wiek kobiet jakie sie poidobaja tylko chodzi o to czy jest moralnie i emocjonalnie czysta. Wazne by nie zyla rozwiazle i nie puszczala sie bez slubu
Na pewnej płaszczyźnie tylko. Tych płaszczyzn jest bardzo dużo


@johny-kalesonny: Zauważam inne płaszczyzny (nazywając je "kulturowym narzutem"), ale twierdzę że ta biologiczna jest zwyczajnie dominująca. Inne płaszczyzny są mniej lub bardziej nam wpajane żeby społeczeństwo mogło działać (podobnie jak np. monogamia), lub też są odwzorowaniem jakiś (jak to prawie zawsze w świecie w którym mamy rozkład prawdopodobieństwa) marginalnych odchyłek (starsze, młodsze, martwe, inni chłopcy).
Na studiach były to studentki, teraz bardziej mnie pociągają wysportowane 30.


@NieBendePrasowac: a tak zupełnie poważnie - masz jakiś codzienny kontakt z takimi studentkami czy po prostu codziennie spotykasz w pracy 30 +/-3 lata?

Poza tym, intelekt to może złe słowo, ale ogólna dojrzałość umysłowa i emocjonalna jest zdecydowanie czynnikiem wpływającym na atrakcyjność.


@NieBendePrasowac: myślę że to bardziej kwestia wspólnych tematów do rozmowy, które się ma z osobami w podobnym
(nazywając je "kulturowym narzutem")


@andrej2: Nie, to nie jest kulturowy narzut - chodzi o faktyczną złożoność mózgu i psychiki. Ty opisujesz tylko jedną płaszczyznę w tym wypadku. To nie jest nic wpajanego. Zdolność do miłości, potrzeba zrozumienia przez partnera, potrzeba "bratniej duszy" - to wynika po prostu z tego, kim jesteśmy jako ludzie.

Dlatego sporo ludzi nie chce się wiązać z mocno młodszymi / starszymi osobami, bo spora szansa, że nie
Zdolność do miłości, potrzeba zrozumienia przez partnera, potrzeba "bratniej duszy" - to wynika po prostu z tego, kim jesteśmy jako ludzie.


@johny-kalesonny: wszystko fajnie, ale ten temat zupełnie jest nie o tym.
@catboykami: "mam 28 i nigdy nie chodziłem z rówieśniczką, kiedyś dlatego że mnie nie chciały, dziś na odwrót"
Jestem trochę młodszy ale 100% rel. Teraz jest nasz czas.
A jak patrzę na tych co byli cool w liceum to są teraz tak żałośni, że aż mi ich szkoda. "Peaked at high school". Się odwróciło.