Wpis z mikrobloga

kiedy człowiek jest raczej nieukształtowany jeszcze


@DocentMarzanek: co rozumiesz przez nieukształtowany? Kobieta jest w swoim rozrodczym prime a więc też w szczycie atrakcyjności i młodości. Jakkolwiek by nie zaklinać rzeczywistości i nie dorzucać kulturowego narzutu jesteśmy trochę mniej owłosionymi małpkami i nasza biologia w tym postrzeganie rzeczywistości jest funkcyjnie powiązane z rozmnażaniem i przekazaniem genów dalej.

Trzydziestolatka ma często już poukładane w głowie. Intelektualnie jest więc dużo bardziej atrakcyjna


@DocentMarzanek:
  • Odpowiedz
@andrej2: Nie wiem. Nie neguję, może masz sporo racji. W każdym razie dla mnie atrakcyjniejsza pod wieloma względami jest zadbana, inteligentna trzydziestolatka niż ładna 20-latka. Pewnie jest to kwestia tego, że sam już jestem daleko po osiągnięciu 20 roku życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak dla kogoś trzydziestolatka jest stara to albo jest niedojrzały ale ma góra 19 lat.


@DocentMarzanek: No ale w sumie to jest.
Zależy kto czego oczekuje od partnerki. Sam mam 30+ i jestem na etapie zwiedzania, korzystania z życia dzieci i własny dom dopiero za parę lat. A tak znajdę 30latkę gdzie jej zegar biologiczny ZAPIERDZIELA i będzie naciskanie na szybki ślub, szybkie dzieci gdzie tak naprawdę nic razem nie robiliśmy.
  • Odpowiedz
jak to nie ma podziału na płeć? Widziałaś trzydziestoletnią kobietę?


@JoeGlodomor: Ja się ogólnie zgadzam, że zwykłe dziewczyny są najładniejsze jak mają te 17-25 lat, choć oczywiście są przypadki kobiet, które dobrze wyglądają nawet i do 50 albo takich co są rakietami mając 30 lat, a w liceum były przeciętne. Ale jednak 30-letnie kobiety w Polsce wyglądają o niebo lepiej niż 30-letni faceci. Ogólnie faceci są zaniedbani w Polsce. To nie
  • Odpowiedz
@DocentMarzanek: Wykopki to w sporej części chłopcy zastygajacy w mentalnosci nastolatka. Mężczyzna w Polsce żyje przeciętnie coś tam ok 72 lata, kobieta ok 81, no ale kurła starość zaczyna się po 30, zatem przez większość życia człowiek jest staruchem. Sami sobie #!$%@? wyśrubowali standardy w sposób nieludzki, ale co rusz pretensje, że "chłop ma #!$%@? w dobie tinderów nie tak jak kiedyś". Wuj tam, że to gówno prawda, że kiedyś wszyscy
  • Odpowiedz
wchodzą w swój prime time, bo te 10 czy 15 lat temu zwyczajnie (serio, popatrz sobie jak ludzie się wtedy ubierali) otoczenie kulturowe było inne


@andrej2: mi z wiekiem się zmieniło, w sensie bardziej podobają mi się mniej więcej rówieśniczki, powiedzmy jakieś -3 lata.
Na studiach były to studentki, teraz bardziej mnie pociągają wysportowane 30.
Poza tym, intelekt to może złe słowo, ale ogólna dojrzałość umysłowa i emocjonalna jest zdecydowanie czynnikiem
  • Odpowiedz
@niecodziennyszczon: Ja mam 40 lat i czuję się młodo. Teraz mieć lat 40 a 40 powiedzmy w latach 80 i 90. to nie to samo. Ludzie w przedziale 30-40 mają swoje pasje, są aktywni, że tak powiem życiowo. Mało który facet czy kobieta w takim wieku, to już tylko siedzi przed telewizorem albo skroluje pół dnia social media. Ja mimo posiadania dzieci i 10 lat stażu małżeńskiego nie zrezygnowałem ze swoich
  • Odpowiedz