Wpis z mikrobloga

a może tak by dołączyć do zachodnich państw i mieć #!$%@? w to kto z kim spędza noce? Czy to dla was pisowców za trudne?


@cionczyk Przecież napisałem, że "ogólnie spoko". Jestem liberałem. Dla mnie homo powinni moc normalnie śluby brać.
Na PiS nigdy nie głosowałem. Jestem prawidzwym liberałem. Nie chcę żeby państwo się wtrącało do mojego łóżka, jak i portfela.

Dlatego przeczytaj że zrozumieniem jeszcze raz co wcześniej napisałem.
Ogólnie spoko, ale ciekawe czy tak samo niepokorni byli, gdy grali w Rosji czy Arabii (gdzieś mi się obiło, że grali). Polska to takie popychle dla nich, wiedzą że można im naskoczyć.


@Halbr: No dla mnie to jest w ogóle śmiech na sali, że wszystkie gwiazdy się pchają do Rosji, do krajów arabskich, do Chin... do Korei Północnej tez by pewnie jeździły, ale nikt nie zaprasza. Mel C grała po ataku
Mam poglądy na prawo i gardzę takimi akcjami ale czekam na fikołka TVP, którym gardzę jeszcze bardziej. Szczęśliwego Nowego Roku Mirki i Mirabelki. Niech każdy w tym chorym kraju ma swoje zdanie - od lewej do prawej. Niech w końcu będzie normalnie.
Ogólnie spoko, ale ciekawe czy tak samo niepokorni byli, gdy grali w Rosji czy Arabii (gdzieś mi się obiło, że grali).


@Halbr: Wiadomo, że nie, bo tam mogliby nie dojechać do lotniska, a polaczki jeszcze będą przepraszać za siebie xD
@Somsiad-z-prawej Ogólnie spoko, ale ciekawe czy tak samo niepokorni byli, gdy grali w Rosji czy Arabii (gdzieś mi się obiło, że grali). Polska to takie popychle dla nich, wiedzą że można im naskoczyć.


Zresztą summa summarum kasę wzięli, chałturę odwalili, więc Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek. Powinni bojkotować reżimówkę i tyle.

@Halbr: Mel tam grała