Wpis z mikrobloga

To jest największa pułapka finansowa jaka czeka na ludzi w całej Polsce.


@Ynfluencer: Jaka pułapka finansowa? Ludzie kupują nieruchy, żeby w nich mieszkać. Biorą kredyt, w większości spłacają przed czasem i tam mieszkają do końca życia. Mają w dupie czy za 15 lat ich dom na wsi będzie warty 50k mniej. Chcą sobie żyć tu i teraz w ładnie wykończonym domu, a nie #!$%@?ć schabowe do końca życia u mamy. To
@Pharos: A niedomorosli eksperci są takimi ekspertami, że mają skuteczność jak przy rzucaniu moneta, albo stwierdzaniu czegoś już po fakcie.

Mogą budować mniej, ale mieszkania, które już istnieją na rynku pierwotnym i wtórnym nie znikną.

Stosunek młodych osób do starych w populacji jest tak wyraźny, że nie będzie nawet dwuznacznej sytuacji, niepewności i wahań. To bez problemu pierdyknie i za te 15 lat to nawet nie będzie warte 50 k mniej,
@Ynfluencer:

A niedomorosli eksperci są takimi ekspertami, że mają skuteczność jak przy rzucaniu moneta

Stosunek młodych osób do starych w populacji jest tak wyraźny, że nie będzie nawet dwuznacznej sytuacji, niepewności i wahań. To bez problemu pierdyknie i za te 15 lat to nawet nie będzie warte 50 k mniej, tylko mniej niż połowę z tego co teraz.


Kabaret. Przecież twoje szacunki co się stanie za 15 lat i ile to
@Pharos: A mówiłem, pisałem o tym tutaj zanim jeszcze to się stało i oczywiście, gdy pisałem, że podniosą stopy i udupią kredyciarzy to byłem wyzywany i wykpiwany jak teraz. Tak samo będzie w tym przypadku.

To samo, gdy w moim otoczeniu wszyscy radzili mi inwestować w mieszkanie, bo "tylko mieszkania, nieruchomości pewne, stabilne, slogany etc." Sami pobrali kredyty, chociaż ostrzegałem, że tak się stanie, a teraz dokładnie tak jest.

Myślisz, że
A mówiłem, pisałem o tym tutaj zanim jeszcze to się stało i oczywiście, gdy pisałem, że podniosą stopy i udupią kredyciarzy to byłem wyzywany i wykpiwany jak teraz. Tak samo będzie w tym przypadku.


@Ynfluencer: Ostrzegałeś i miałeś rację. A oni cię nie słuchali i teraz majom za swoje. Spokojnie. Weź głęboki wdech. Zamknij oczy. Czy ci, których tak ostrzegałeś są teraz z nami w tym pokoju? ( ͡° ͜
@Pharos: Ale ja jestem spokojny, już dawno wiem, że nie ma sensu niczego ludziom tłumaczyć. Tylko śmieszne jest to, że jak w końcu dojdzie do tego, że to co ktoś zapowiadał okazało się prawda to jest foch na cały świat i nadal kpiny, bo człowiekowi strasznie ciężko przeboleć przyznanie komuś racji i to, że podjął złą decyzję.

Mechanizmy obronne trwają. Właśnie w postaci takich kpin z tych, którzy mieli rację, robienia
@Ynfluencer: Rozmawiasz z osobą, która nie ma żadnego kredytu. A robisz sobie w swojej głowie jakieś projekcje, że jak ktoś się z tobą nie zgadza, to ci zazdrości. Dawno nie spotkałem takiego świra. Trzeba przyznać, że jesteś unikalny nawet jak na standardy wykopu.
@Pharos: Rozmawiam z osobą, która ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem, wskaż mi miejsce, w którym napisałem, że masz kredyt. No chyba, że wydaje ci się, że wszystko odnosi się do ciebie. Typowe. Ja pisałem o osobach zakredytowanych.

Nie wiem po co dalej polemizujesz jak i tak przegrasz to już lepiej daj se spokój.
@Pharos: No tak, ad personam i obrażanie, tylko dlatego, że chcę ukrócić proceder masowego oszustwa i sprzedawania przewartosciowanych trzykrotnie nieruchów przez oszustów ludziom, którzy dali się zmanipulować i nie mogą się bronić.

I za to jeszcze wyzwiska.
@Ynfluencer Niezły troll xD Skoro dla Ciebie nieruchomości są trzykrotnie przewartościowane to możesz zamknąć ten rozdział i przestać się tematem interesować bo nigdy nie kupisz w cenie która dla Ciebie jest "uczciwa".
@Demoman: No Ptaszyno, oczywiście, że są. Sponsorowanie kłamstw i zerowanie na nieświadomości spoleczeństwa do tego doprowadziło. Polacy są jedną wielką sektą wyznawców nieruchów, a czołowy slogan tej sekty. "Nieruchy są stabilne i pewne" sprawia, że ignorują całe otoczenie ekonomiczne.