Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ynfluencer: niedawno mówili, że będą indeksować ceny o inflacje a to co zostanie wykupią fundusze PRS. XD
W tym roku, będą mówić, że to tylko chwilowe i niewielkie spadki
@Bernenski: Ptaszyno, inwestuję od lat i jestem milionerem. Po prostu zachowałem resztki trzeźwości w tej szalejącej bańce, bo powiedz dziecku z podstawówki lub psu, że graniastosłup z betonu 40 metrów, wypełniony powietrzem to równowartość #!$%@? przez 30 lat za średnią krajową po 8 godzin dziennie bez kupowania niczego to to dziecko się popuka w łeb, a pies spojrzy na Ciebie jakbyś zaczął latać po pomieszczeniu, trzymając się za łeb i krzycząc
@Bernenski: Ale ja mam w dupie co Ty uważasz. Nie ja mam problem, bo nie ja dałem się zmanipulować i poniesc wpływowi lemingów. Developerzy grają głupa i wiedza, że rynek nieruchomości w umieralni emerytów jest skazany na klęskę i zapaść.

Nie było takiej bańki w historii świata na niczym, nigdy. Nawet jakieś szemrane krypto spod ciemnej gwiazdy jest pompowane uczciwej niż to gówno.
@BHN_LLU: Kolega napisał, że nie stać mnie na nieruchy. Nie chwaliłem się, tylko sprostowałem, że stać.

W sumie i tak każdy może napisać co chce, można negować w ten sposób wszystko co ktokolwiek o sobie napisze.

Tak, jestem milionerem i to uczciwie, ciężką pracą, wyrzeczeniami i częściowo też niestety własnym zdrowiem doszedłem do tego.

Na pewno nie jestem w jakimś topie bogaczy, ale mam dużą sumę pieniędzy w różnych aktywach (siedmiocyfrowa),
@BHN_LLU: Powiem więcej. Zapytaj taksówkarza, babci Jadzi, zdzicha z niepełnym podstawowym o radę w co zainwestować, bo masz pół banki to powie ci:

"Eee, panie, tylko mieszkania"

Rozumiesz problem. Banda cwanych, trochę bardziej świadomych socjopatów, lobbujac i stosując manipulacje żeruje na tych Ździchach od lat i oni ostatnie pieniądze łożyli, byli w takim śnie, że nie uświadomili sobie, że wykładaja walizkę pieniędzy w zamian za kupę betonu. Na domiar złego zrobili
@Ynfluencer to sobie działkę kup i wybuduj dom 3x taniej niż ludzie sprzedają. Celowo nie pisze o bloku bo za cienki jesteś ze swoim biedamilionem. Najlepiej wybuduj 2 albo więcej przecież na każdej sztuce wyciągniesz ponad 3x tyle co wsadzisz.
Na pewno nie jestem w jakimś topie bogaczy, ale mam dużą sumę pieniędzy w różnych aktywach (siedmiocyfrowa), oszczędności, brak zadłużenia, brak kredytów, jakieś tam dobra materialne.

Mieszkam z rodzicami (mam świadomość) jaka zaraz narracja się pojawi i złośliwości.


@Ynfluencer: Bardzo ładnie. Loguj się na to konto minimum dwa razy dziennie i podziwiaj te zera. Jak mama ci będzie robiła schabowe na swój koszt, to może starczy na jakiegoś dobrego psychiatrę dla
@Demoman: @Pharos: To jest największa pułapka finansowa jaka czeka na ludzi w całej Polsce. Jesteśmy krajem, w którym demografia wkrótce tąpnie, w którym większość populacji to starsi ludzie, posiadający po kilka mieszkań i domów.

Oni wchodzą w okres największej śmiertelności. Gdy umrą to pozostawia te puste nieruchomości, których nie będzie ani komu sprzedać, ani komu wynająć.

Dlatego osoby, które inwestują w tej chwili w mieszkania popełniają najgorszy błąd inwestycyjny swojego
@Ojciecciesli: No akurat teraz dolar słabnie, a złotówka poleciała w górę do euro i dolara, a developerzy grają głupa.

Ich strategia teraz jest taka: "Dobra, walimy stare ceny na ogłoszeniach, normalnie wszystko, żeby nikt się nie kapnął i czekamy, az jakich głupek zadzwoni i się nabierze."