Wpis z mikrobloga

Zaraz nowy rok, nowy ja czy coś tam. Tak czy siak warto mieć jakiś punkt odniesienia, żeby widzieć że nasz trening na siłowni daje jakieś efekty. Pomimo iż amatorsko trenuje w kierunku trójboju, fajnie też obserwować zmieniająca się w czasie sylwetkę. A zatem na zakończenie tego roku zostawiam zdjęcie poglądowe na luzie i z lekką napinką bo pozowaniem tego nie nazwę :D Światło naturalne, zdjęcie z rana po przebudzeniu, waga 79kg. #mikrokoksy #mirkokoksy #pokazforme
VoiDancer - Zaraz nowy rok, nowy ja czy coś tam. Tak czy siak warto mieć jakiś punkt ...

źródło: comment_1672419737pABaCGm6djMfTXggoNil9y.jpg

Pobierz
  • 121
@mocarny_knur: nie mam interesu robić w bambuko - to hobby a nie praca. Teraz trenuje pod trójbój, czyli głównie podstawowe boje na niskie powtórzenia z naciskiem na progres w ciężarze, ale staram się nie oszczędzać przy akcesoriach. Kiedy zaczynałem (chyba 12 lat temu) ćwiczyłem
bardziej kulturystycznie (heh, jak każdy wtedy), później po długiej przerwie po swojemu z większym naciskiem na wielką trójce a dopiero ostatnie lata, licząc przerwę covidową jakieś starting