Wpis z mikrobloga

@JohnnyPomielony: Nie wiem szczegółów tak jak ty bo nie trzepię do niego konia i gówno mnie obchodzą. Natmiast pytanie wątku bylo skąd Tate ma pieniądze, i na to w moim komentarzu odpowiedziałem, do którego tak bardzo chcesz się dowalić bo zabolało cię że działalność twojego idola nazwałem całkiem niepotrzebną.
@mistejk: oficjalna narracja to trenował i odnosił sukcesy w kickboxingu. Potem dorobił się na #!$%@? simpów tworząc biznes z kamerkami gdzie dziewczyny wyciągają kasę od frajerów na długo zanim powstało takie onlyfans. Obecnie to wypromował się bardzo na social media zwłaszcza tik toku i sprzedaje okołoredpillowe i coachingowe programy, kluby, subskrybcje itp. Chyba coś z kasynami też robił, całkiem możliwe, że wszedł wcześnie w krypto.

Do tego w takim UK to
@kipowrot: No właśnie wiem jak działa i dlatego akurat sprzedawania kursów głupkom tak bym nie nazwał. W piramidzie oferuje się zysk od swoich wplat, które tak naprawdę są pokrywane wpłatami kolejnych osób.
Onlyfans tez by musial być piramida w takim razie, bo są tacy, co płaca 50 USD miesięcznie za kontent jaki maja obiecany.
Skąd Andrew Tate ma taki majątek?


@mistejk: Ja tam nie wiem, ale jak by go drogówka zatrzymała do kontroli np. w Radomiu to z pewnością miałby zadane pytanie skąd wziął środki na zakup takiego pojazdu i od razu wysłano by notatkę do US. #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)