Wpis z mikrobloga

@JohnnyPomielony: Czyli w sumie nic pożytecznego dla ludzkości nie zrobił.

Najpierw jakieś walki, potem jakieś reality show, potem jakieś szemrane biznesu typu kryptowaluty, oraz otwieranie kasyn.
Z domu z resztą oskarek.
  • Odpowiedz
@M_xxx: Można dużo rzeczy o nim powiedzieć, ale nie ze jest oskarkiem z domu xD opowiadał kilka razy jak zbierali resztki z KFC ze stołów bo na jedzenie nie mieli

Czyli w sumie nic pożytecznego dla ludzkości nie zrobił.


To są byli kickbokserzy a nie lekarze pracujący nad lekiem na nowotwór xD
  • Odpowiedz
Można dużo rzeczy o nim powiedzieć, ale nie ze jest oskarkiem z domu xD opowiadał kilka razy jak zbierali resztki z KFC ze stołów bo na jedzenie nie mieli


@JohnnyPomielony: Ehe. A Kulczyk zaczynał od roznoszenia ulotek.
Słuchaj - Tate mówi różne rzeczy.
Wikipedia mówi że jego stary był jakimś mistrzem międzynarodowym szachów.
Ja tam nie wiem czy na pewno był oskarkiem czy nie, ale na tej podstawie domniemałem że raczej
  • Odpowiedz
@M_xxx: Nie no, bycie mistrzem szachowym to nie jest jakieś dochodowe przedsięwzięcie ;) Może nawet gorzej, np ojciec żył w swoim świecie szachów i nie przykładał wagi do dóbr doczesnych ;)
  • Odpowiedz
@M_xxx: No to się mylisz, bo nawet jego pierwszy trener w K1 wspominał że zabierał ich do domu na obiady bo chłopacy nie mieli co jeść, a trenował ich za darmo póki nie zaczęli zarabiać na tym hajsu, mi tam oni są obojętnie, ani ich fanem nie jestem ani jakimś przeciwnikiem (takie ciekawe małpki w cyrku do śledzenia) ale przez takie #!$%@? jak Twoje, osób które nie mają roznenia w temacie,
  • Odpowiedz