Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 196
Chciałam robić śmieszko wpis, że jestem fanboyem chipsów kurkowych, a zamiast tego chce zrobić #oswiadczenie

Sklep Lidl nie respektuje swoich własnych promocji, podobno promocja dotyczy tylko produktów ze stałej oferty, co nie jest nigdzie opisane, a dowodem ma być fakt że kartka o promocji znajduje się w alejce z przekąskami, a te chipsy są że standu, gdzie tej kartki nie było xD


Miała być promocja 4 w cenie 3, dostałam -2zł, where 3,29? Stałam 15 minut w kolejce do kasy żeby dowiedzieć się, że WSZYSTKIE oznacza wszystkie że stałej oferty xD NO PRZECIEŻ JEST NAPISANE no nie pani kierownik, nie jest, nigdzie, nawet drobnym druczkiem w gazetce tego nie napisali. Promocja najwyraźniej dotyczy tylko tych smaków i gramatur chipsów, które są na zdjęciu w gazetce.
#zalesie #chipsy #phaxidieta #cebuladeals
Pobierz voliereen - Chciałam robić śmieszko wpis, że jestem fanboyem chipsów kurkowych, a zam...
źródło: comment_1672138120xKNklEjpqea1ZRKia4BFBu.jpg
  • 72
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Ludobojstwo0: no właśnie nie xD tylko paprykowe oven baked i tylko 200g za 7,50 jakoś
Wiem, że oven baked są _fancy_ ale jak zobaczyłam tu w gazetce to myślałam że kurkowe też ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@vieniasn: będę chyba dzwonić do uokiku i kręcić Małysza. Pani kasjerka już by mi wydała te 3,29 ale przyszła kierowniczka i powiedziała że sorry, WSZYSTKO NAPISANE tego promka
Pobierz voliereen - @Ludobojstwo0: no właśnie nie xD tylko paprykowe oven baked i tylko 200g ...
źródło: comment_1672138440UTG4MMxb8KQw61wxN3C6od.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@amn1337: dokładnie () mogliby tak do każdej promki..
jeszcze się czułam na koniec tak zmieszana z błotem przez kierowniczkę, ludzie patrzyli się #!$%@?, ja chciał to załatwić przy samoobsługowej, ale ofc nikt obok nie stał, przechodziła jakaś pani z obsługi, spytałam a ona mówi, że i tak do kasy muszę
@Ka4az: teraz mi się już nie chce już, będę kręcić Małysza przez uokik


@voliereen: Z całym szacunkiem, ale uwielbiam ludzi, którzy grożą uokik, który dla małych ludzi co najwyżej prześle kodeks cywilny, poinstruuje żeby napisac maila albo zadzwonić na infolinie lidla XD