Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 196
Chciałam robić śmieszko wpis, że jestem fanboyem chipsów kurkowych, a zamiast tego chce zrobić #oswiadczenie

Sklep Lidl nie respektuje swoich własnych promocji, podobno promocja dotyczy tylko produktów ze stałej oferty, co nie jest nigdzie opisane, a dowodem ma być fakt że kartka o promocji znajduje się w alejce z przekąskami, a te chipsy są że standu, gdzie tej kartki nie było xD


Miała być promocja 4 w cenie 3, dostałam -2zł, where 3,29? Stałam 15 minut w kolejce do kasy żeby dowiedzieć się, że WSZYSTKIE oznacza wszystkie że stałej oferty xD NO PRZECIEŻ JEST NAPISANE no nie pani kierownik, nie jest, nigdzie, nawet drobnym druczkiem w gazetce tego nie napisali. Promocja najwyraźniej dotyczy tylko tych smaków i gramatur chipsów, które są na zdjęciu w gazetce.
#zalesie #chipsy #phaxidieta #cebuladeals
Pobierz voliereen - Chciałam robić śmieszko wpis, że jestem fanboyem chipsów kurkowych, a zam...
źródło: comment_1672138120xKNklEjpqea1ZRKia4BFBu.jpg
  • 72
@Ka4az: teraz mi się już nie chce już, będę kręcić Małysza przez uokik


@voliereen:

Z całym szacunkiem, ale uwielbiam ludzi, którzy grożą uokik, który dla małych ludzi co najwyżej prześle kodeks cywilny, poinstruuje żeby napisac maila albo zadzwonić na infolinie lidla XD


@Ka4az: zazwyczaj przy tych aferach to tylko kończy sie na komentarzach i straszeniu o UOKiK a autorzy i tak nic nie robia xD
Chyba standard w Lidlu. Mi na przykład jeszcze nigdy nie nabiło promocji z kuponów z ich apki. Chciałem skorzystać może trzy razy. Ani razu się nie udało. Miałem pisać reklamacje, ale szkoda zachodu, bo to promocje w stylu „kup dwa jogurty, trzeci gratis”.
@voliereen: Mi kiedyś nie chcieli sprzedać w Lidlu kurtki za 29 zł (ostatniej sztuki przecenionej z 69 zł a wcześniej z 89 zł), pomimo tego, że taka cena była przy koszyku z tymi ich szmatkami. Dopiero jak kierowniczka sklepu sobie poszła przeczytać etykietę przy koszyku, to z wielkim bólem dupy przyznała rację.