Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 196
Chciałam robić śmieszko wpis, że jestem fanboyem chipsów kurkowych, a zamiast tego chce zrobić #oswiadczenie

Sklep Lidl nie respektuje swoich własnych promocji, podobno promocja dotyczy tylko produktów ze stałej oferty, co nie jest nigdzie opisane, a dowodem ma być fakt że kartka o promocji znajduje się w alejce z przekąskami, a te chipsy są że standu, gdzie tej kartki nie było xD


Miała być promocja 4 w cenie 3, dostałam -2zł, where 3,29? Stałam 15 minut w kolejce do kasy żeby dowiedzieć się, że WSZYSTKIE oznacza wszystkie że stałej oferty xD NO PRZECIEŻ JEST NAPISANE no nie pani kierownik, nie jest, nigdzie, nawet drobnym druczkiem w gazetce tego nie napisali. Promocja najwyraźniej dotyczy tylko tych smaków i gramatur chipsów, które są na zdjęciu w gazetce.
#zalesie #chipsy #phaxidieta #cebuladeals
voliereen - Chciałam robić śmieszko wpis, że jestem fanboyem chipsów kurkowych, a zam...

źródło: comment_1672138120xKNklEjpqea1ZRKia4BFBu.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@bloomgaard: ale czemu swoją postawą ich bronisz
tu nie chodzi o błąd, jak ktoś na kasie się mi pomyli i źle wyda to jest to zrozumiałe, jesteśmy tylko ludźmi
ale zaprojektowany przez wielkie markety #!$%@? system cenowy należy zawsze #!$%@?ć, czemu takich problemów nie ma w polskim dino?
ludzie się wkurzają głównie na tą nieczytelność, i to jest całkowicie zrozumiałe, nie mów nikomu jak ma się zachowywać i co czuć w
  • Odpowiedz
  • 1
@voliereen To mnie #!$%@? w Lidlu. Jak są kody w aplikacji to jest lista produktów. Ale nikt #!$%@? nie pomyśli żeby ją posortować alfabetycznie albo po kodach i trzeba przeszukiwać pozycja po pozycji.
A jak jest promocja taka jak ta, to jest tylko napis, że regulamin na Lidl.pl. I sobie #!$%@? szukaj #!$%@? wie gdzie.
  • Odpowiedz
@voliereen jak jest kartka "wszystkie chipsy" to wszystkie i #!$%@? mnie obchodzi jakaś gazetka. Co to jest jakiś obowiązek zaznajomienia się z gazetką przed wejściem? Trzeba robić gnój bo lecą w kulki ostro.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bloomgaard: nie rób fikołka i nie tłumacz korporacji która wali w Ch. "Wszystkie" znaczy wszystkie. Nawet w Biedronce tak to działa.
A to nie pierwszy taki wał na "wszystkie". Kiedyś była promocja na kabanosy drugie za złotówkę i kabanosy z "plakatu" nie weszły na promocję. Także tego.
Co raz więcej zamiennych na tych promocjach. Za niedługo przed wyjściem do sklepu będzie potrzeba rozpisać sobie wszystko na karte jak taktykę na mecz.
  • Odpowiedz
@manikcs: Nie tłumaczę korporacji, tylko tłumaczę proceder jaki zachodzi. Firma ma wliczone w koszta to, że parę osób źle zinterpretuje jakąś promocję i skusi się na kupienie produktu, którego zwykle by nie kupiły bo 'promocja', a później będzie się wykłócać o resztę. Tak to po prostu działa.

Prosty przykład, dlaczego na cenówkach w Biedronce nie drukują PLU? Przecież to jest jedyny sposób na jednoznaczną identyfikację produktu z cenówką na niego, znacznie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bloomgaard: odkopie temat. Byłem w Biedronce. Teraz jest promocja 2+1. Wziąłem 3 różne paczki, 3 producentów, żadna nie była w gazetce. Wszystko przecenione. Można bez robienia ukrytych "gwiazdek"?
  • Odpowiedz