Wpis z mikrobloga

Najlepiej jak wykopki >20 letnie albo >30 letnie #!$%@?ą jakieś rozważania o zakładaniu rodziny, czy małżeństwach, a nigdy nie byli w związku.
Chciałbym was tylko uświadomić, że między poznaniem jakiejkolwiek dziewczyny, a związkiem, czy nie daj BUK małżeństwem to są #!$%@? LATA ŚWIETLNE.
To nie jest tak, że nagle jeb strzała amora i pani z żabki, która się do was uśmiechnęła już z wami #!$%@? za rączkę przed ołtarz i potem płodzi dzieci.
Tu trzeba #!$%@?ć TABUN kobiet żeby znaleźć tą, z którą jesteś w stanie wytrzymać dłużej niż miesiąc, z którą łączy cię podejście do życia, poczucie humoru, być może wspólne zajawki, jakieś wzajemne zainteresowanie.
Żeby wam zobrazować fakty. Jak wróciłem na rynek matrymonialny po 5 latach związku (przed 30stką) to zanim poznałem wspaniałą kobietę z którą jestem teraz, umawiałem się z prawie 40 różnymi kobietami ( #tinder ) .

Rozumiecie to #!$%@?? Jest taki śmietnik na rynku, jeżeli masz jakiekolwiek wymagania/oczekiwania. Musisz umówić się z 40 kobietami żeby znaleźć tą jedną właściwą.

Już pomijam fakt, że większość związków #!$%@? się po 4-24 miesiącach i trzeba szukać od nowa.

Reasumując, macie #!$%@?, jeżeli myślicie, że poznacie jedną i będziecie żyć długo i szczęśliwie.

Dziękuję za uwagę.

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #p0lka #badoo #sympatia
s.....u - Najlepiej jak wykopki >20 letnie albo >30 letnie #!$%@?ą jakieś rozważania ...

źródło: comment_1672125206mSiFBQo4g31A222hRjTfys.jpg

Pobierz
  • 48
Wiem, trolling, do tego agresywny, ale:

@sikalafou:

to zanim poznałem wspaniałą kobietę z którą jestem teraz


Ile będzie wspaniała? 6 miesięcy? Rok?

Tabun partnerów zmienianych co chwilę nie uczy bycia w związku, jak to niektórzy faktycznie uważają, tylko kończenia relacji z byle przyczyny. Taka osoba przez całe życie będzie szukać ideału albo motylków w brzuchu.
@sikalafou: nie wiem, czego oczekujecie od związków tak naprawdę...może za dużo bajek?

Dlaczego kurde, nie uważasz, że charakter jednej osoby nie może wplynąć na drugą osobę?
Ja ze swoją mamy różne charaktery, ja wybuchowy, ona kojący, lekki, mięki, raczej jej natura to delikatność.
każdy kusi każdego w swoją stronę... Chciałbym, by była ostrzejsza, ona chciałaby bym był bardziej łagodny, jakoś się dogadujemy :P

Teraz śpi, niedługo przyleci młoda, ja chciałbym swoją
@sikalafou: eh no lepiej było bez :) mniej problemów... więcej czasu dla siebie ale czasu nie cofniemy i nie zamierzamy. Zawsze się bałem o kiepskie geny - jest odwrotnie, każdy się w młodej #!$%@?, no cóż... ale nie była (według mnie) to wpadka, bo świadomie monitorowaliśmy cykl...
@sikalafou: im więcej partnerek miałeś tym większa szansa się twój związek #!$%@? się w #!$%@? z jakiejś głupiej przyczyny. Zawsze #!$%@? znajdziesz jakiś przytyk do obecnej, przypomnisz sobie, że dziewczyna nr. 27 była #!$%@? ale miała przynajmniej nie chrapała, albo uprawiała jakiś sport a tej się nie chce itp itd. "ideał" zawsze jest na chwile.
Reasumując, macie #!$%@?, jeżeli myślicie, że poznacie jedną


@sikalafou: w sumie tu się zgadzam, co nam wyjeżdżasz ze związkami, jak tu większość za rękę nie trzymała i raczej na to się nie zanosi ()
@sikalafou: Piszesz:

ja nie gówniarz żeby oceniać po 6 miesiącach kobietę przez pryzmat pierwszego zauroczenia i seksu.


Tymczasem inne wypowiedzi temu przeczą:

Już pomijam fakt, że większość związków #!$%@? się po 4-24 miesiącach i trzeba szukać od nowa.


Powyższe świadczy jednak o tym, że jak najbardziej właśnie tak oceniasz, podawane liczby również to potwierdzają.

Wróciłeś na rynek matrymonialny tuż przed trzydziestką (załóżmy, że w wieku 28 lat), natomiast teraz jesteś po
@pod_sloncem_szatana nie koniecznie, bo z swojego doswidczenia wiem, że często bywały jedno-dwa spotkania. np. dziewczyna z byle przyczyny doslownke wydziera się na kelnera, a później mówi że ona tak ma. Albo mówi, że przerwała niedawno leczenie psychiatryczne bo była za senna itp..