Wpis z mikrobloga

Najlepiej jak wykopki >20 letnie albo >30 letnie #!$%@?ą jakieś rozważania o zakładaniu rodziny, czy małżeństwach, a nigdy nie byli w związku.
Chciałbym was tylko uświadomić, że między poznaniem jakiejkolwiek dziewczyny, a związkiem, czy nie daj BUK małżeństwem to są #!$%@? LATA ŚWIETLNE.
To nie jest tak, że nagle jeb strzała amora i pani z żabki, która się do was uśmiechnęła już z wami #!$%@? za rączkę przed ołtarz i potem płodzi dzieci.
Tu trzeba #!$%@?ć TABUN kobiet żeby znaleźć tą, z którą jesteś w stanie wytrzymać dłużej niż miesiąc, z którą łączy cię podejście do życia, poczucie humoru, być może wspólne zajawki, jakieś wzajemne zainteresowanie.
Żeby wam zobrazować fakty. Jak wróciłem na rynek matrymonialny po 5 latach związku (przed 30stką) to zanim poznałem wspaniałą kobietę z którą jestem teraz, umawiałem się z prawie 40 różnymi kobietami ( #tinder ) .

Rozumiecie to #!$%@?? Jest taki śmietnik na rynku, jeżeli masz jakiekolwiek wymagania/oczekiwania. Musisz umówić się z 40 kobietami żeby znaleźć tą jedną właściwą.

Już pomijam fakt, że większość związków #!$%@? się po 4-24 miesiącach i trzeba szukać od nowa.

Reasumując, macie #!$%@?, jeżeli myślicie, że poznacie jedną i będziecie żyć długo i szczęśliwie.

Dziękuję za uwagę.

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #p0lka #badoo #sympatia
Pobierz s.....u - Najlepiej jak wykopki >20 letnie albo >30 letnie #!$%@?ą jakieś rozważania ...
źródło: comment_1672125206mSiFBQo4g31A222hRjTfys.jpg
  • 48
@JJOkocza: nie bierz wszystkiego tak dosłownie bo wyjdziesz na idiotę tak jak teraz. Jak ktoś ci mówi, że umiera z głodu i jedzie do KFC to myślisz że serio umiera i dzwonisz po karetkę? To nie jest wątek o układzie SI więc tylko rozwalasz dyskusje głupimi uwagami.
@sikalafou: Nawet jeśli przerobisz 40-50 lasek i znajdziesz te 2-3 które Ci odpowiadają to jeszcze ona musi zakochać sie w Tobie, dla większości osób to jak trafić w totka. Szczęśliwe związki jakie znam mogę policzyć na palcach jednej ręki, tak jak ludzi, których lubię na tyle że mógłbym spędzać z nimi większość swojego czasu. Szczęśliwe zwiazki zarezerwowane są dla ludzi majętnych, ładnych, inteligentnych i komunikatywnych.
Zgadzam się. U mnie było podobnie. Portale randkowe to w 99% syf więc trzeba się uzbroić w cierpliwość. 9 miesiecy na tinderze, nikt mi się nie podobał(charakter+wygląd+odległość) ale poszukiwania trwały. Czasami to już nie chciało mi się tam wchodzic. Ale byłam uparta i pewna że w końcu mi się uda. No i się udało. Jesteśmy rok razem, jest super a niedługo zamieszkamy razem. Oboje 31 lat.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sikalafou: Potwierdzam. Mam podobne spostrzeżenia i też spore doswiadczenie na frywolnym rynku aczkolwiek akurat co do Tindera to narzekac na żadną dziewczynę nie mogłem. Może dlatego że nigdy na siłę nie "szukałem" tej jedynej. A i tak się pojawiła :)