Wpis z mikrobloga

O co chodzi, że się tu masa osób w komentarzach spruła. Co w tej dziewczynie po prawej jest takiego brzydkiego? Fajnie wyrzeźbione ciało, trochę kg masy mięśniowej z niskim bf i tyle, a ludzie się spruli jakby conajmniej ważyła 20kg więcej i była na towarze, rozumiem, że każdy ma swój gust ale pisanie, że to nie są już kobiecie kształty to XD
#mikrokoksy #silownia #rozowepaski
Arekt - O co chodzi, że się tu masa osób w komentarzach spruła. Co w tej dziewczynie ...

źródło: comment_1672070413jaKKn1koYhMX4HU1oBHAr4.jpg

Pobierz
  • 175
@Loginconajmniej4znaki: To akurat jest dosyć zrozumiałe, że najbardziej akceptować będą taki wygląd osoby, które obracają się w podobnych kręgach i interesują się tym samym. Może akceptować to nawet złe słowo, bo tu 99% by jej nie odmówiło tańca w obu formach, ale wiadomo, że na wykopie ona 3/10 max.
@Arekt: spruli, nie spruli - piszą o swoich odczuciach. Tak można o wszystki mnapisać - że ty się teraz też prujesz o ich zdanie np Mi też bardziej podoba dziewczyna z lewej. Tobie z prawej? Spoko. Przecież nie będę cię przekonywała, bo tu nie ma obiektywnej prawdy xd No i nie każdy, kto tak uważa jest ulańcem - ja mam bardzo podobną figurę do dziewczyny z lewej właśnie i czuję się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Arekt: w oceanie tluszczu cukru i ulanstwa ludzie zapomnieli jak wyglada zdrowe cialo i nie jest to sylwetka po lewej stronie. Do tego nie pytanie baby ile wazy bo to nie wypada i zyje taki ze nieswiadomosci ze jest ciezka od niego tylko ma taka sylwetke/grube kosci