Wpis z mikrobloga

#heheszki #zalesie #lidl #biedronka
Co sie dzis #!$%@? to ja niewiem.

Stoje sobie w lidlu w kolejce do kas. No i wychodzi ekspedientka i mowi ze zaprasza do kas samoobsługowej, ona pomoże.

No i podchodzi do jakiegos dziadka i sie go pyta.
Ma Pan karte?
- no mam?
To prosze pojsc ze mna do kasy SO, ja panu pomoge i bedzie szybciej.

No i ten dziadek z nia idzie z calym wozkiem zakupów.
Kasują sobie tam produkty, koniec.

No to proszę zaplacic karta.
- ale jak?
No przylozyc tu kartę i wpisac pin
- jaki pin? Ja niemam pinu

Dziadek wyciaga z bilonówki kartę MOJA BIEDRONKA i przyklada ja do terminala.

Nie, nie taka karte. Tylko taka karte z pieniedzmi, takie plastikowe pieniądze, ma Pan?
- plastikowe pieniądze?
No kartę kredytową.
- No niemam.
A przecież pytałam czy ma pan karte.

A jakas baba za pleców.
ALE PANI NIE SPRECYZOWAŁA JAKĄ KARTĘ.

Kurtyna xD
  • 74
@nilphilus: Niby spoko, ale jak masz wybór, a nie jak ci kasjerka ją stręczy na chama, bo jej kierownik kazał, a jemu jakiś dyrektor regionalny, żeby ich obije kiedyś tam mógł wywalić z roboty, bo ludzie sami się będą obsługiwać. Ja w Biedronce nie kupuję, nie dlatego, że taka ze mnie klasa średnia, tylko dlatego że nie mam w pobliżu, ale już słyszałem nieraz jak naganiają ludzi do samoobsługowych. Z samoobsługowymi
Niech oni tych starych pryków lepiej nie uczą obsługi kas samoobsługowych, bo dzięki temu można szybko zapłacić za zakupy bez kolejki, kiedy cały motłoch stoi do normalnej kasy. ;)


@Jelen_Szlachetny: ta bo młodzi szybciej kasują, dziś widziałem jak młoda miała pół koszyka i kasowała 15 min
  • 12
@kodecss: najbardziej co mnie #!$%@? to jak ktos idzie z pelnym wozkiem
az sie wysypuje
do samoobslugowej
i na 30min zajmuje jedno stanowisko
myslalem ze zamyslem tych kas beda szybkie i male zakupy
a sie okazuje ze #!$%@? sie baby z wozkami i stoja 30min
stare dziadki co nie ogarniaja(ale fajnie ze sie ucza)
a ty czlowieku z 3-5 produktami czekaj
@kodecss: Wszystko samoobsługowe. Najpierw sam sobie brałeś towar, teraz sam masz kasować i sobie płacić, a ostateczną formą rozwoju handlu dla biedoty będzie samodzielne #!$%@? na magazyn Biedry pod miastem, rozpakowanie palety na magazynie(a może i prosto z tira) i zapłacenie w kasie samoobsługowej. Wszystko psieje.


@chromypies
Straszne, do sklepu też musisz pójść i do domu zakupy zawieźć to jeszcze etat kuriera ci wwalili!

Jak ci nie pasuje to zamawiaj przez