Wpis z mikrobloga

#heheszki #zalesie #lidl #biedronka
Co sie dzis #!$%@? to ja niewiem.

Stoje sobie w lidlu w kolejce do kas. No i wychodzi ekspedientka i mowi ze zaprasza do kas samoobsługowej, ona pomoże.

No i podchodzi do jakiegos dziadka i sie go pyta.
Ma Pan karte?
- no mam?
To prosze pojsc ze mna do kasy SO, ja panu pomoge i bedzie szybciej.

No i ten dziadek z nia idzie z calym wozkiem zakupów.
Kasują sobie tam produkty, koniec.

No to proszę zaplacic karta.
- ale jak?
No przylozyc tu kartę i wpisac pin
- jaki pin? Ja niemam pinu

Dziadek wyciaga z bilonówki kartę MOJA BIEDRONKA i przyklada ja do terminala.

Nie, nie taka karte. Tylko taka karte z pieniedzmi, takie plastikowe pieniądze, ma Pan?
- plastikowe pieniądze?
No kartę kredytową.
- No niemam.
A przecież pytałam czy ma pan karte.

A jakas baba za pleców.
ALE PANI NIE SPRECYZOWAŁA JAKĄ KARTĘ.

Kurtyna xD
  • 74
  • Odpowiedz
@kodecss: Wszystko samoobsługowe. Najpierw sam sobie brałeś towar, teraz sam masz kasować i sobie płacić, a ostateczną formą rozwoju handlu dla biedoty będzie samodzielne #!$%@? na magazyn Biedry pod miastem, rozpakowanie palety na magazynie(a może i prosto z tira) i zapłacenie w kasie samoobsługowej. Wszystko psieje.
  • Odpowiedz
@chromypies: ale sa normalne kasy przecież, a samoobsługowe to jest spoko opcja - do tego zamiast siedzieć na kasie w końcu zaczną te palety rozkładać, a nie tylko rozstawiać po sklepie.
  • Odpowiedz
@nilphilus: Niby spoko, ale jak masz wybór, a nie jak ci kasjerka ją stręczy na chama, bo jej kierownik kazał, a jemu jakiś dyrektor regionalny, żeby ich obije kiedyś tam mógł wywalić z roboty, bo ludzie sami się będą obsługiwać. Ja w Biedronce nie kupuję, nie dlatego, że taka ze mnie klasa średnia, tylko dlatego że nie mam w pobliżu, ale już słyszałem nieraz jak naganiają ludzi do samoobsługowych. Z samoobsługowymi
  • Odpowiedz
Niech oni tych starych pryków lepiej nie uczą obsługi kas samoobsługowych, bo dzięki temu można szybko zapłacić za zakupy bez kolejki, kiedy cały motłoch stoi do normalnej kasy. ;)


@Jelen_Szlachetny: ta bo młodzi szybciej kasują, dziś widziałem jak młoda miała pół koszyka i kasowała 15 min
  • Odpowiedz
@kodecss: Wszystko samoobsługowe. Najpierw sam sobie brałeś towar, teraz sam masz kasować i sobie płacić, a ostateczną formą rozwoju handlu dla biedoty będzie samodzielne #!$%@? na magazyn Biedry pod miastem, rozpakowanie palety na magazynie(a może i prosto z tira) i zapłacenie w kasie samoobsługowej. Wszystko psieje.


@chromypies: prychłem na monitor
  • Odpowiedz
  • 12
@kodecss: najbardziej co mnie #!$%@? to jak ktos idzie z pelnym wozkiem
az sie wysypuje
do samoobslugowej
i na 30min zajmuje jedno stanowisko
myslalem ze zamyslem tych kas beda szybkie i male zakupy
a sie okazuje ze #!$%@? sie baby z wozkami i stoja 30min
stare dziadki co nie ogarniaja(ale fajnie ze sie ucza)
a ty czlowieku z 3-5 produktami czekaj
  • Odpowiedz
@kodecss: bait albo nie słuchałeś do końca bo w lidlu kasjerzy zapraszają do kas samoobsługowych bo można płacić gotówką. Bierze od ciebie kasę i idze do normalnej kasy zapłacić i wydać resztę.
  • Odpowiedz
@kodecss: ale mnie to zawsze #!$%@?. Nie jestem ślepy, widzę ze są kasy samoobsługowe i gdybym chciał to bym tam poszedł. Lidl to mój ulubiony sklep, ale kasy samoobsługowe tam to gowno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@chromypies: Akurat sklepy samoobsługowe (nie kasy) to krok do przodu. Ja pamiętam czasy, jak trzeba było ekspedientce mówić co się chce, za Tobą kolejka ludzi. Zero szans, aby przeczytać skład, porównać ceny czy zastanowić się czy lepsze to czy tamto.
  • Odpowiedz
  • 80
@kodecss: Wszystko samoobsługowe. Najpierw sam sobie brałeś towar, teraz sam masz kasować i sobie płacić, a ostateczną formą rozwoju handlu dla biedoty będzie samodzielne #!$%@? na magazyn Biedry pod miastem, rozpakowanie palety na magazynie(a może i prosto z tira) i zapłacenie w kasie samoobsługowej. Wszystko psieje.


@chromypies
Straszne, do sklepu też musisz pójść i do domu zakupy zawieźć to jeszcze etat kuriera ci wwalili!

Jak ci nie pasuje to zamawiaj przez
  • Odpowiedz