Wpis z mikrobloga

@bedziemagik2137 podejrzewam, że te 480 to jest na czacie, ale patrząc na super legitne wiadomości, to co najmniej 4 boty. Najprawdopodobniej max 50-100 prawdziwych osób, połowa dla beki, albo tak jak Ty, z ciekawości. Podbicie ilości dla zwiększenia wiarygodności i wymuszenia zachowania stadnego. Wszyscy się na to piszą, to Ty jeden nie chcesz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bedziemagik2137: parę lat temu robili tak mlm, teraz widzę jakieś zakładanie kont żeby gość dostawał bonusy z afiliacji xd też się zastanawiałem skąd tyle tych ogłoszeń wszędzie, a to jakaś zabawa licealistów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bedziemagik2137 podejrzewam, że te 480 to jest na czacie, ale patrząc na super legitne wiadomości, to co najmniej 4 boty. Najprawdopodobniej max 50-100 prawdziwych osób, połowa dla beki, albo tak jak Ty, z ciekawości. Podbicie ilości dla zwiększenia wiarygodności i wymuszenia zachowania stadnego. Wszyscy się na to piszą, to Ty jeden nie chcesz?

@PerkoS: a jak dla mnie to tam poza opem była MOŻE jedna osoba.
@bedziemagik2137: Jak nie chcesz na etacie robić to ogarnij sobie platformy typu appen (crowdworking/crowdsourcing), jak się dostaniesz do jakiegoś projektu to płacą za bardzo monotonne klikanie w komputer typu ocenianie postów i reklam.

Ja rok temu żeby sprawdzić jak to działa zapisałem się do jednego projektu i miałem z plików dźwiękowych wypisywać cały tekst, nagrania brali z tiktoka więc większość to były jakieś dzieci. Za jakieś 3-4h zarobiłem 22$ i skończyłem