Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3465
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM jest odśnieżyć i usunąć lód również z naczepy

I gówno mnie obchodzi że;
- Nie ma ramp
- Nie macie wysokościowego
- Musicie wejść a nie ma jak, boicie się xD
- czy co tam wam się ubzdura

mam nadzieję że zwiększą za to kary i jego nieuchronność

NIE POZDRAWIAM

#bekaztransa #bekazpodludzi #zycietruckera
Pobierz
źródło: comment_1671165708z4BRBaZC5DPswAbzTRe1JZ.jpg
  • 371
@JestemZSosnowca Kierowcy jak najbardziej powinni odśnieżać naczepy, ale państwo żeby to egzekwować powinno zapewnić do tego jakąś infrastrukturę. Rampy, odśnieżarki, cokolwiek to powinien być standard na każdym parkingu dla tirów. I nie, nie jestem zawodowym kierowcą.
@tomszczyk: Ja Ci powiem krótko i dobitnie jak jest i jak będzie dalej. Wy macie nas w dupie i nawet jak coś wspominamy o infrastrukturze, to niektórzy piszą, że to bzdura i nie powinno tego być z ich podatków (wtf). Państwo ma problem w dupie i jedyną odpowiedzią jak zawsze jest kara. A jest to szczególnie obrzydliwe w kontekście tego, jak mocno jest opodatkowany transport. Wobec tego i my mamy to
@FanaticoRosso1910: przecież nie chodzi o jakąkolwiek merytoryke, ale by komuś dowalić, robackie życie staje się lepsze gdy razem z tłumem można kogoś wyśmiać xD sranie do żwiru? 5 promili we krwi? ujemne iq tirowcow? super żarty, o to chodzi, a jak jakiś chłop tirowiec w podobnie prostacki sposób na te zaczepki odpowiedział to nagle wykopki oburzone jak tak można xD cóż to za słownictwo xD
@JestemZSosnowca: Moim zdaniem jedynym możliwym rozwiązaniem jest wprowadzenie potrójnej obsady np. 3x8h jazdy albo likwidacja tachografów. Jak pojazd byłby w ruchu 24/7 to nie ma możliwości nazbierania śniegu na naczepie.