Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3465
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM jest odśnieżyć i usunąć lód również z naczepy

I gówno mnie obchodzi że;
- Nie ma ramp
- Nie macie wysokościowego
- Musicie wejść a nie ma jak, boicie się xD
- czy co tam wam się ubzdura

mam nadzieję że zwiększą za to kary i jego nieuchronność

NIE POZDRAWIAM

#bekaztransa #bekazpodludzi #zycietruckera
Pobierz
źródło: comment_1671165708z4BRBaZC5DPswAbzTRe1JZ.jpg
  • 371
@JudzinStouner: zaslaniasz sie przepisami, ze bhp nie mozna chodzic tak wysoko, itp. a z drugiej strony sam je lamiesz/wymaagsz lamania od swoich kierowcow, ktorzy wyjezdzaja #!$%@? autami na droge publiczna. to przestrzegasz przepisow czy nie?
Swoją drogą to prawda, że 90% ciężarówek jeździ na letnich oponach?


@repunch: Oczywiście, że tak xD

@tomszczyk: Czyli mam zadzwonić i powiedzieć "dobra Heniu, w dupie mam, że chcesz do rodziny wracać i że stoisz w Słowenii. Tam odwilż powinna być koło 1 kwietnia. Wytrzymasz, tylko nie ruszaj się z parkingu, bo dzieci na wykopie nie kazały"
iksde
Swoją drogą to prawda, że 90òiężarówek jeździ na letnich oponach?

@repunch: Oczywiście, że tak xD


@tomszczyk: Czyli mam zadzwonić i powiedzieć "dobra Heniu, w dupie mam, że chcesz do rodziny wracać i że stoisz w Słowenii. Tam odwilż powinna być koło 1 kwietnia. Wytrzymasz, tylko nie ruszaj się z parkingu, bo dzieci na wykopie nie kazały"

iksde

@JudzinStouner: Jesteś totalnym zerem, bo świadomie łamiesz zasady bezpieczeństwa i
@tomszczyk: bo nie miałbym sumienia kazać komukolwiek bawić się w cyrkowego akrobatę i w życiu sam bym na naczepę nie wlazł. Jak masz chęć pokazać się w roli bohatera, to zapraszam. Zrobimy taki happening na potrzeby wykopu. Pokazesz jaki z Ciebie fachowiec. Tylko jak skończysz na wózku, to nie miej pretensji.
Ciule jeżdżą na czołgiste osobówkami i taki samo zagrożenie stwarzają bo mają zerową widoczność, pomijam fakt że 80% kierowców osobowych nie odśnieża dachu tylko jedzie jak jest ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
@JudzinStouner: ale co ty mi tu #!$%@?, ze ja mam sie bawic w bohatera. twoj cyrk i ty za niego odpowiadasz. jezeli auto nie spelnia wymogow, by jezdzic po ulicy, to nie jedzie i tyle. a to co ty uprawiasz, to zaslanianie sie przpisami tam, gdzie ci wygodnie, ale ze liczy sie kasa, to ludzie jezdza zasranymi sniegiem autami. oczywiscie ty podajesz tu argumenty rodzinne, ale wszyscy ttuaj dobrze wiedza, ze
@tomszczyk: Nawet jeśli by nie chodziło o czas i kasę, to nadal się samo nie zrobi. Chcesz to zagoń kierowcę, żeby ryzykował złamanie kręgosłupa. ŻADEN, dosłownie ŻADEN się na to nie zgodzi. Pominę już fakt, że ze względu na rynek pracownika większości nie chce się wykonywać typowych czynności jak wymiany żarówek, a Ty byś chciał ich nagiąć do robienia rzeczy, które są wątpliwe od strony prawnej, niebezpieczne i w sumie nie
@JudzinStouner, jednoosobowa bando idiotów, masz https://dziennikzachodni.pl/bryla-lodu-spadla-na-auto-na-autostradzie-a1-kobieta-jest-ranna-kierowca-tira-odjechal-mogl-nie-zauwazyc-wypadku/ar/c16-14699149
A teraz otrzep żwir z dupy i leć w trasę bułki rozwozić, żebyś miał na papugę te swoje tysiące euro. Wam #!$%@? naprawdę się wydaje, że jak wam coś spadnie z plandeki to co najwyżej lekko maskę zarysuje w passacie.
@Monifufka: "Wejdź sobie po drabince i odśnież szczotką."

Ma sobie wejść po drabince na 4m i stanąć na plandece grubości 0.5 cm. Potem odśnieżyć 35m² lodu szczotką? No niezłe rozwiązanie.
Problem jest po stronie firm transportowych ale takie komentarze jak twoje tylko utwierdzają w tym jak ludzie nie mają pojęcia jaki to problem. Lód to jest ciężko odbić normalnie łopatą z asfaltu czy kostki brukowej bez wysokości a co mówić w
@tomszczyk: Nawet jeśli by nie chodziło o czas i kasę, to nadal się samo nie zrobi. Chcesz to zagoń kierowcę, żeby ryzykował złamanie kręgosłupa. ŻADEN, dosłownie ŻADEN się na to nie zgodzi. Pominę już fakt, że ze względu na rynek pracownika większości nie chce się wykonywać typowych czynności jak wymiany żarówek, a Ty byś chciał ich nagiąć do robienia rzeczy, które są wątpliwe od strony prawnej, niebezpieczne i w sumie nie
@JudzinStouner: jak to jest że ten śnieg czy lod jest tak #!$%@? niebezpieczny że samo wyjechanie z nim na drogę jest bezpośrednim ryzykowaniem życia wszystkich dookoła, a mimo tego że dziesiątki czy setki tysięcy tirow jeździ dziennie po polsce to się nie słyszy wcale o pladze wypadków czy śmierci z tego powodu? xD pewnie większość wykopków tutaj nieraz jeździ więcej niz 50 w zabudowanym, ale wtedy już jest okej, wtedy można