Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3465
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM jest odśnieżyć i usunąć lód również z naczepy

I gówno mnie obchodzi że;
- Nie ma ramp
- Nie macie wysokościowego
- Musicie wejść a nie ma jak, boicie się xD
- czy co tam wam się ubzdura

mam nadzieję że zwiększą za to kary i jego nieuchronność

NIE POZDRAWIAM

#bekaztransa #bekazpodludzi #zycietruckera
Pobierz
źródło: comment_1671165708z4BRBaZC5DPswAbzTRe1JZ.jpg
  • 371
@JudzinStouner #!$%@? przez pół wątku #!$%@? że problemu nie ma, że wystarczy trzymać odstęp, że inne kraje się nie czepiają bo jak zmima jest to jest śnieg.
Jest to mega duży problem, a żwirowcy zrzucają odpowiedzialność wszędzie naokoło nie widząc w tym własnej odpowiedzialności. Sorry, ale to jest patologia i możesz sobie odwracać kota ogonem ile tylko chcesz.
@wezsepigulke: gminy to już nie za dużo mają do "#!$%@?", ponieważ pis ograniczył im finansowanie własne. Zatem główny dochód samorządów spadł bardzo mocno. Ale za to pis sobie jeździ po kraju i te same pieniądze, które dotychczas samorządy sobie wydatkowały na różne cele rozdaje łaskawą ręką.
@JudzinStouner jaki znowu cherrypicking XD Ty wiesz w ogóle co to znaczy? XD
Odpowiedzialnym za stan swojego auta jest kierowca a nie gmina / państwo / inni kierowcy. I koniec. Jeżeli tego nie rozumiesz to nie wiem o czym my dyskutujemy. Jestem ciekawy czy gdyby doszło do wypadku przez spadający lód z Twojego auta to tak łatwo by Ci było #!$%@? o braku ramp xD
@neonn: No i #!$%@?, prawdopodobnieństwo, że kogoś uszkodzę jest zajebiście małe, a jakbym trafił na takiego pieniacza jak ty, to bym z radością dał kwity ubezpieczeniowe i patrzył jak cie #!$%@? strzela, że nowy duster już nie jest taki nowy i dach będzie miał deko inny odcień niż reszta gruza XDDD
@JestemZSosnowca: To powinno być karane tak z 10x mocniej niż dla osobówek, czyli 30k. Od razu Janusze by się nauczyły.

Dlaczego 10 razy? Nieporównywalnie większe zagrożenie. To tak jak mandaty dla rowerzystów i pieszych są niższe i mniej dotkliwe bo w razie wypadku szkody są niższe. Tu powinno być identycznie. Z bałwana (którego to już wybierzcie sami) osobówki jak zleci śnieg to raczej nic większego nie zrobi. A z takiego tira
@gregor40: Ja ostatnio dostalem śniegiem przy wyprzedzaniu tira. Zatrzymalem sie i sprawdziłem szybę, niby okej, wiec pojechalem dalej. Na drugi dzien zobaczyłem, ze jednak jest odprysk. Mam nagranie i zastanawiam sie czy wyslac do ubezpieczyciela, zeby ściągnąć z oc. W sumie nic wielkiego, ale co by bylo, gdyby spadła bryła lodu? Należałoby wyslac dla samej zasady.
chętnie bym odladzal naczepe ale nie mam tego jak zrobić. Dach u mnie jest cienki jak tropik na namiocie i nie jest w stanie utrzymać mojej masy

@wwkbt: chętnie bym hamował przed przejściem i nie zabijał pieszych ale nie mam tego jak zrobić. Tarcze u mnie są cienkie jak papier i nie są w stanie zatrzymać mojej masy
co to w ogóle za #!$%@?? Jak pojazd jest niezdolny do jazdy to