Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3465
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM jest odśnieżyć i usunąć lód również z naczepy

I gówno mnie obchodzi że;
- Nie ma ramp
- Nie macie wysokościowego
- Musicie wejść a nie ma jak, boicie się xD
- czy co tam wam się ubzdura

mam nadzieję że zwiększą za to kary i jego nieuchronność

NIE POZDRAWIAM

#bekaztransa #bekazpodludzi #zycietruckera
Pobierz
źródło: comment_1671165708z4BRBaZC5DPswAbzTRe1JZ.jpg
  • 371
@Anakee: zatrudniasz trepow do odsniezania, tworzysz infrastrukture, nowy standard podgrzewania plandek #!$%@? wie co. Wszystkie ciecie zza fajery straca robote wiec bedzie pelno taniej sily roboczej zeby omiatac tira za 1800 netto czy ile tam bedzie najnizszej krajowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystkie ciecie zza fajery straca robote wiec bedzie pelno taniej sily roboczej zeby omiatac tira za 1800 netto czy ile tam bedzie najnizszej krajowej


@Jank3s: W 2023 roku minimalne wynagrodzenie wzrośnie dwukrotnie. Do kwoty 3.490 zł (około 2.700 zł netto) od 1 stycznia 2023
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Libertarian90: @JudzinStouner: No słuchajcie, skoro to niemożliwe/nierealne żeby usunąć lód z naczepy, oraz nierealne, żeby na każdym parkingu budować rampy (no bo jest to trochę nierealne, żeby stawiać setki tysięcy takich konstrukcji), to po prostu trzeba zrobić tak jak robi się latem, kiedy warunki atmosferyczne sprawiają, że jazda ciężkimi pojazdami jest kosztowna. Wprowadzić zakaz jazdy z oblodzoną/ośnieżoną naczepą. Taki TIR nie mógłby wyjechać na drogę, żeby nie sprawiać zagrożenia i
@wezsepigulke: po prostu wam się nie chce, jak wybudują rampy znajdziecie inny pretekst, bo kierowca to Pan szosy, nie można od niego wymagać, inni mają #!$%@?ć.
Wasi szefowie to już beka do potęgi, ich myślenie to auta i zlecenia na resztę wyjebka, zapomnieli.
Pewnego dnia mleko się rozleje i będzie cała branża obsrana.
A na razie nikt was z kierowców nie szanuje.
@wwkbt: To niech te 20000 firm transportowych ogarnie sobie rampy i ludzi, którzy będą wam ten lód i śnieg ściągać.

Mam nadzieję, że w końcu ktoś pójdzie po rozum do głowy i wymusi na nich te zmiany. Byle by to się stało przed jakąś tragedią.