Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3465
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM jest odśnieżyć i usunąć lód również z naczepy

I gówno mnie obchodzi że;
- Nie ma ramp
- Nie macie wysokościowego
- Musicie wejść a nie ma jak, boicie się xD
- czy co tam wam się ubzdura

mam nadzieję że zwiększą za to kary i jego nieuchronność

NIE POZDRAWIAM

#bekaztransa #bekazpodludzi #zycietruckera
Pobierz
źródło: comment_1671165708z4BRBaZC5DPswAbzTRe1JZ.jpg
  • 371
@JudzinStouner typie uważasz ze mozesz stwarzać zagrozenie na drodze tylko dlatego że gmina nie wybudowała ramp i do tego jesteś kierowcą zawodowym, no #!$%@? lepszej laurki nie mogłeś wystawić zwirowcom ale to mnie nazwiesz głupim, ja #!$%@? widzę że wy serio jesteście jakimiś amebami, jak nie potrafisz nic merytorycznego napisać to po co w ogóle to robisz? Przerasta cię to? W sumie jesteś tylko kierowca
Swoją drogą tirowcy to światowi ludzie, widzieli magazyn w Madrycie, magazyn w Monachium a i wieże Eiffla z daleka dało się zobaczyć xD
@JudzinStouner po co #!$%@? dalej o infrastrukturze brakującej, jak i tak piszesz ze to przecież nie problem, że tafle lodu spadają na inne auta na drodze XD jesteś #!$%@? hipokrytą i nie widzisz dalej niż czubek swojego nosa. Dzięki takim dzbanom jak Ty będę zgłaszał KAŻDY przypadek który nagram. Chłonnego żwirku życzę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wezsepigulke: Dawno takiego dzbana nie widziałem. Masz zakaz jeżdżenia ze śniegiem i lodem na plandece i gówno nas to obchodzi, nie chcemy fundować ci tego z naszych pieniędzy.

Jak państwo zabrania wjazdu motocyklem do lasu, to ma budować tory, bo jaśnie państwo chcą pojeździć?

@mamabijeatataniezyje: sam jesteś dzbanem, płacę ekstra podatek od środków transportowych i ramp nie ma. Już nawet w Niemczech to zrozumieli i temat ich budowy ruszył, dla
Nawet jeśli by nie chodziło o czas i kasę, to nadal się samo nie zrobi. Chcesz to zagoń kierowcę, żeby ryzykował złamanie kręgosłupa. ŻADEN, dosłownie ŻADEN się na to nie zgodzi. Pominę już fakt, że ze względu na rynek pracownika większości nie chce się wykonywać typowych czynności jak wymiany żarówek, a Ty byś chciał ich nagiąć do robienia rzeczy, które są wątpliwe od strony prawnej, niebezpieczne i w sumie nie wiadomo czym
@neonn owszem, jest to problem z kategorii jest zima to musi być zimno, i nigdzie absolutnie nie udało się wprowadzić na to rozwiązania, łącznie z krajami skandynawskimi,ktore mają śnieg przez połowę roku
@Cumulonimbus: I mają tych ludzi wozić ze sobą w kabinach tygodniami w długie trasy czy co? XD zejdź chłopie na ziemie xD

@neonn: Bo nie dają #!$%@?. Robią to, co należy, ale nikt tam nie histeryzuje. O mandatach za to jak żyję nie słyszałem. W taryfikatorze są, ale przyprowadź mi kogoś, kto dostał. Ludzie też jacyś #!$%@? na ten temat się nie wydają być. W dodatku gdzieś wyżej wkleiłem screen