Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3465
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM jest odśnieżyć i usunąć lód również z naczepy

I gówno mnie obchodzi że;
- Nie ma ramp
- Nie macie wysokościowego
- Musicie wejść a nie ma jak, boicie się xD
- czy co tam wam się ubzdura

mam nadzieję że zwiększą za to kary i jego nieuchronność

NIE POZDRAWIAM

#bekaztransa #bekazpodludzi #zycietruckera
Pobierz
źródło: comment_1671165708z4BRBaZC5DPswAbzTRe1JZ.jpg
  • 371
@Cumulonimbus no i chlop doszedł droga dedukcji do punktu wyjściowego, o którym w 30 wcześniejszych postach pisaliśmy.

Płacimy podatki od środków transportu, zostawiamy dziesiątki tysięcy w opłatach drogowych, więc oczekujemy ze rząd te pieniądze wykorzysta do zbudowania infrastruktury, która załatwi nasze problemy. Brawo. Zakładaj firne
@wwkbt ja miałem na myśli, żeby prawnie was zmusić do wybudowania sobie infrastruktury potrzebnej do odśnieżenia naczep, a nie, że ma to być zrobione przez państwo.

Są pewne wymagania co do niezbędnej infrastruktury aby mieć jakiś biznes w tym przypadku niech będzie tak samo.

Chcesz firmę transportowa? Ogarnij to sobie.
@Cumulonimbus typie. Nie warto pruc ryja na kolejnego eksperta. Siedzisz gdzies na kiblu w kołchozie i prawisz morały jak powinjenem prowadzić firmę, nie mając pojęcia o rynku Ogarnac se mogę stelaż u siebie na parkingu, pod warunkiem że ten parking mam i nawet jeśli każdy sobie na bazie postawi rusztowanie, to skorzysta z niego raz na dwa tygodnie kiedy auto wyjeżdża w trase. Naturalnie nasuwa się myśl, że w takim razie parkingi
@Cumulonimbus typie. Nie warto pruc ryja na kolejnego eksperta. Siedzisz gdzies na kiblu w kołchozie i prawisz morały jak powinjenem prowadzić firmę, nie mając pojęcia o rynku Ogarnac se mogę stelaż u siebie na parkingu, pod warunkiem że ten parking mam i nawet jeśli każdy sobie na bazie postawi rusztowanie, to skorzysta z niego raz na dwa tygodnie kiedy auto wyjeżdża w trase. Naturalnie nasuwa się myśl, że w takim razie parkingi
Pobierz
źródło: comment_1671202983xIggR1nw5CBmOMuVf1PdeG.jpg
@JestemZSosnowca: To jest obowiązek przedsiębiorcy. Chyba że kierowca jeździ sam dla siebie. Chodzi o zapewnienie narzędzi, czyli przede wszystkim możliwości takiego odśnieżenia - zgodnie z bhp. Kierowca wtedy może sobie to odśnieżać jeśli chce, lub ma za to dodatkowo zapłacone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też tak uważam że to zasrany obowiązek kierowcy, powinni za to dawać mandaty i pkty karne, dlatego ja jeżdżę chlodnia
Przecież napisałem - JEŚLI CHCECIE, żeby było bezpieczniej.


@Libertarian90: nie ma to związku

Jak nie potraficie tego wymóc na państewku, to po prostu nauczcie się UTRZYMYWAĆ DYSTANS zamiast jechać na zderzaku ciężarówki.


@Libertarian90: mocno etatystyczne podejście jak na libertarianina
@PurpleHaze: Przykro mi to mowic, ale nie masz racji. W normalnym i cywilizowanym kraju sa wszedzie rampy do odsniezania.

Przeciez nikt nie bedzie ryzykowal swojego zycia, zeby paniczowi snieg nie spadal na auto ( ͡º ͜ʖ͡º) i to nie kierowca ma Cie w dopie, tylko twoj kraj.
Przeciez nikt nie bedzie ryzykowal swojego zycia, zeby paniczowi snieg nie spadal na auto ( ͡º ͜ʖ͡º)


@CzarnyBursztyn: nie no to luz spoko, mozna ryzykowac zyciem kierowcow osobowek, ktorym #!$%@? sie snieg/lod na auto, albo przesloni sie widocznosc obsypujacym sniegiem przez setki metrow.

to nie kierowca ma Cie w dopie, tylko twoj kraj.


Nie wiedzialem, ze za kierownica siedzi panstwo. Myslalem ze to raczej bedzie odpowiedzialny