Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3465
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM jest odśnieżyć i usunąć lód również z naczepy

I gówno mnie obchodzi że;
- Nie ma ramp
- Nie macie wysokościowego
- Musicie wejść a nie ma jak, boicie się xD
- czy co tam wam się ubzdura

mam nadzieję że zwiększą za to kary i jego nieuchronność

NIE POZDRAWIAM

#bekaztransa #bekazpodludzi #zycietruckera
Pobierz
źródło: comment_1671165708z4BRBaZC5DPswAbzTRe1JZ.jpg
  • 371
@JestemZSosnowca: o matko, ale wykopek się zesrał xD

twierdząc, że pomimo braku odpowiedniej infrastruktury ma tak być i koniec (bo tupniesz nóżką xD) trochę syndrom niewolnika ci się włączył.

jeździłem około 6 lat, w przeciwieństwie do ciebie nie jestem durniem aby włazić na 4m bez zabezpieczenie, ani razu nie sprzątnąłem nawet grama śniegu z dachu, leciało na asfalt zawsze i pewnie nie raz na jakiegoś wykopka w micrze xD no i
raczej wy się zesraliscie, jak co roku z resztą. Zadzwoń do swojej gminy na co #!$%@? przychody z podatku od środków transportowych i czemu nie są to rampy do odsniezania


@wezsepigulke: to nie mój problem. Mój problem jest jak skutecznie Cię nagrać i jak wysłać to na Policję.
twierdząc, że pomimo braku odpowiedniej infrastruktury ma tak być i koniec


@potezny_polak: według stosunku pracy pracodawca ma obowiązek zapewnić narzędzia do pracy pracownikowi. Wolisz, żebym zadbał sam i osłuchał Twoją mamusię czy dał leki na oko bo nie ruszę palcem powyżej tego co jest moim bezpośrednim obowiązkiem, tanzytku?
@loman_alchemik:

żebym zadbał sam i osłuchał Twoją mamusię


ale ty groźny jesteś przez ten internet xD

czy dał leki na oko


lepiej weź sobie te na głowe

tego co jest moim bezpośrednim obowiązkiem


no właśnie się mylisz, to nigdy nie było moim obowiązkiem, gdyż swoje obowiązki muszę wykonywać przede wszystkim z zachowaniem wszelkich procedur i przepisów bezpieczeństwa, interpretujesz to na swój dość pokrętny sposób.

tanzytku


to jakaś obelga czy co? objaśnij,
@potezny_polak: Widzę, POTĘŻNY polaczku, że mocno urojeniowy jesteś, a przy tym niezdolny do podnoszenia logicznych argumentów. Gdzie ta groźba, synku? W tym, że mózg Ci eksploduje od próby znalezienia powiązania między jedną i drugą sytuacją?
Dopełnienie procedur i przepisów bezpieczeństwa polega przede wszystkim na niewyruszaniu w trasę zestawem, który może kogoś zabić. Albo zapewnia Ci narzędzia pracodawca, albo nie ruszasz z miejsca postoju. Ale na to takie samolubne tłuki, jak Ty
@loman_alchemik: to że tak powiem - co masz do mojej mamy, skoro zamierzasz jej "coś" zrobić bo nie spodobał ci się mój komentarz w internecie? (xD)

synku


nie, nie, NIE!
źle to robisz, nie jesteś wcale groźny xD

czyli co, firma ma rezygnować z zysków, bo jakiś wykopek w internecie każe kierowcy stać na parkingu? xD
to że tak powiem - co masz do mojej mamy, skoro zamierzasz jej "coś" zrobić bo nie spodobał ci się mój komentarz w internecie? (xD)


@potezny_polak: Czytanie ze zrozumieniem moooocno boli? Przeczytaj mój komentarz jeszcze raz, powoli, literka po literce i zastanów się czy zamierzam albo chciałbym zrobić coś złego Twojej mamie. Jeśli nie wpadniesz na to sam zawołaj mnie, wyjaśnię Ci, ale to będzie długi komentarz, bo będę musiał zacząć
@PurpleHaze: Dachowki beda obluzowane na Twojej prywatnej posesji i masz obowiazek to naprawic.

Samochody poruszaja sie po drogach publicznych, gdzie za infrastrukture odpowiedzialne sa gminy.

Jezeli jest to zagrozeniem, kierowcy powinni byc szkoleni i powinno im sie zapewnic warunki, aby ten dach naczepy oczyscic. Nie ma na to innej mozliwosci, jak juz napisalem, kierowca nie bedzie ryzykowal wlasnym zyciem, zeby zapewnic Tobie bezpieczenstwo. Nie nalezy to do jego obowiazkow. Jesli ciezko
@CzarnyBursztyn: Samochód ciężarowy nie jest infrastrukturą, a prywatną własnością.

Jezeli jest to zagrozeniem, kierowcy powinni byc szkoleni i powinno im sie zapewnic warunki, aby ten dach naczepy oczyscic.

Oczywiście, jest to obowiązek pracodawcy

Nie ma na to innej mozliwosci, jak juz napisalem, kierowca nie bedzie ryzykowal wlasnym zyciem, zeby zapewnic Tobie bezpieczenstwo.

Oczywiście, życie kierowcy TIRa jest tak samo cenne, jak każde inne, mniej więcej.

Nie nalezy to do jego obowiazkow.
Samochody poruszaja sie po drogach publicznych


@CzarnyBursztyn: PRYWATNE samochody. Mistrzu co ma infrastruktura do oblodzonego auta?
Jak to jest ze osobowki i busy nie moga byc zasniezone i kierowca ma obowiazek je czyscic. Ale problem oblodzonych/osniezonych ciezarowek, to juz jest przerzucanie odpowiedzialnosci na gminy?
Do kogo nalezy auto? Czyim obowiazkiem jest dbanie o to zeby nie bylo wyciekow plynow, zeby nie wystawaly elementy ponadnormatywne? Do gminy? Gdzie jest postawiona ta cezura
@PurpleHaze: nie potrafisz zrozumiec jednej podstawowej rzeczy, autobus to nie ciezarowka, ktora wraca codziennie do firmy, tylko jezdzi po calej Polsce, albo Europie. Twoim zdaniem to obowiazek pracodawcy, rozlozyc specjalna infrastrukture po calym kraju? Chyba kpisz, dziecko.
Twoim zdaniem to obowiazek pracodawcy, rozlozyc specjalna infrastrukture po calym kraju? Chyba kpisz, dziecko.


@CzarnyBursztyn: nie, moim zdaniem to obowiazek kierowcy i wlasciciela auta, przygotowac je odpowiednio do jazdy.
Jeslii jest poza firma, to daj mu 90cm podest i jakiekolwiek urzadzenie do zgarniecia zlogow z naczepy.
Jesli nie jest to mozliwe, przeszkol go, zapewnij rampe przenosna i zrob badania do pracy na wysokosci.
Jesli uwazasz to za nieoplacalne, to podnies stawkinza
@Padaj: nie zesrałem się, na spokojnie mówię. Mam nadzieję, że OP się zesra, jak mu będzie śnieg z mojej naczepy #!$%@?ł na łeb xD


@JudzinStouner a ja mam nadzieję, że ktoś ci #!$%@? za spadający lód, albo, że komuś z twoich bliskich spadnie lód na szybę. Tacy jak ty powinni być eliminowani że społeczeństwa, ponieważ niepotrafisz się dostosować.
@JestemZSosnowca: Jesteś oderwany od rzeczywistości. Jeśli na parkingu nie ma rampy to usunięcie śniegu/lodu z naczepy jest praktycznie niemożliwe i nie chodzi tu o żadne uprawnienia wysokościowe, lecz o fakt, że dach naczepy jest #!$%@? śliski i próba chodzenia po niej skończyłaby się upadkiem z czterech metrów. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie ryzykował życiem, te kosmiczne kary nie rozwiążą problemu, a są jedynie próbą przerzucenia odpowiedzialności na kierowców. Chcecie żeby
W punkt, "Twoim zdaniem". Rzeczywistosc wyglada inaczej.

Wiec jak bedziesz jechal swoim cinquecento to lepiej nie za tirem ( ) przynajmniej w Polsce.


@CzarnyBursztyn: a potem pisk i zlosc, bo stereotypy.

Jak widac, gdy koncza sie argumenty zaczyna sloma wychodzic.

Nie kompromituj sie juz ¯\_(ツ)_/¯