Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3465
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM jest odśnieżyć i usunąć lód również z naczepy

I gówno mnie obchodzi że;
- Nie ma ramp
- Nie macie wysokościowego
- Musicie wejść a nie ma jak, boicie się xD
- czy co tam wam się ubzdura

mam nadzieję że zwiększą za to kary i jego nieuchronność

NIE POZDRAWIAM

#bekaztransa #bekazpodludzi #zycietruckera
Pobierz
źródło: comment_1671165708z4BRBaZC5DPswAbzTRe1JZ.jpg
  • 371
Czy dobrze rozumiem ze żwirosrajki chcą żeby im przy każdej firmie wybudować rampę to beda odśnieżali? Bo przecież jak postawi się jedna czy kilka ramp to musza tam dojechać czyli tez złamać przepisy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@neonn: W innych krajach nie ma takiej nagonki na ciężarówki, panuje zrozumienie. To p0lactwo leczy w taki wulgarny sposób swoje kompleksy jak 90% idiotów z tego wpisu. I akurat Niemcy zaczynają budować te rampy, mają ich kilkaset i jest to dosłownie maluteńka kropelka w morzu potrzeb i tak. To porównaj to do PL, gdzie chyba jeszcze na oczy żadnej nie widziałem. Może ty widziałeś?
@Cumulonimbus czy do twojej świadomości dociera ze naczepa to tropik naciągnięty na aluminiowe patyki, wystarczające akurat żeby wytrzymać opad deszczu?

Zbity śnieg i lód wymagają siły żeby go zedrzeć z plandeki bądź dachu. I jest to zjawisko znane chociażby w aplinzimie, gdzie pętla zarzucona na czapę śnieżna jest w stanie utrzymać człowieka.
Nie da się bezpiecznie oprzeć aluminiowej, drewnianej drabiny na tych patykach wystarczająco stabilnie, żeby na wysokości 4 metrów nad ziemią
@wezsepigulke
@JudzinStouner
No ale to #!$%@? jest ten problem czy go nie ma bo co chwilę mówicie co innego. Skoro rampy są potrzebne to znaczy że problem jest. A jeśli trzymanie odległości rozwiązuje problem to na cholere te rampy? Ahhh No tak, zapomnialem ze trzymanie odległości gówno daje jak tylko zauważymy ze ten lód i śnieg to tez na przechodniów czy nawet rowerzystów może spaść. No ale to że bezpieczeństwo innych wy
@JestemZSosnowca: Co roku ten sam temat. Panu przedsiębiorcy nic się nie opłaca i wymaga aby narzędzia potrzebne do bezpiecznego wykonywania pracy fundowała mu gmina. Ile kosztuje taka rampa biorąc pod uwagę że w firmie nie jezdzi 2-3 tiry tylko kilkadziesiąt, a w lecie przyda się do mycia pojazdów?
No ale tu się nie opłaca i lepiej palić jana. Druga sprawa kierowcy też potrafią zastrajkować bo siustki z psiodu nie ma, ale
Kraj bez infrastruktury która pozwoliłaby zastąpić ciężarówki oraz takiej która pozwoliłaby bezpiecznie towar ciężarówkami wozić w takich warunkach. Wykopki muszą brać towar na plecy i z nim zasuwać bo co jeden to mądrzejszy a większość robi w Januszex i cwaniakuje. Był chwilowy o przestój ciężarowych przez pandemia i mieliście przykład zaburzenia łańcuchów dostaw, efekty widoczne do teraz xd więc polecam zamknąć japę i się zastanowić. ( )
@JestemZSosnowca: no mi taki #!$%@? #!$%@?ł zderzak podczas wyprzedzanie w aucie po tym jak dostałem strzała lodem (dobrze że nie poszło w szybę) do tego miał #!$%@?ą tablicę rejestracyjną więc śmiecia nie byłem wstanie zidentyfikować po nagraniu z kamerki i musiałem bulić z własnej kieszeni.