Wpis z mikrobloga

@O2O2122: Po to jest RAM aby z niego korzystać, a jedyne problemy jakie mam przy zamykaniu systemu to to że z dupy losowy proces nie chce się sam zamknąć i trzeba go na chama. A jak masz film na pełnym ekranie albo grę to nic ci po tym scrollu na ikonce bo go po prostu nie będziesz widział. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@supra107: Polece Ci fajną apkę której Twoje apki nie ogarniają, masz tu sterowanie monitorem z poziomu Windy i sysbara. Aktywuj tylko DCC na monitorku i steruj nim z poziomu paska. Mega przydatne jak Ci o 7 rano #!$%@? 32 cale z night view przy 100% to nic tak nie pomoze jak np. Skrot ctrl + f11 albo scroll na ikonie brightness do 0% a potem juz tylko kawusia.

https://github.com/chrismah/ClickMonitorDDC7.2
2022 rok - MS odkrywa, że można pogłaśniać za pomocą scrolla. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GaiusBaltar: tytułem wstępu - linux to pole minowe bugów, z osxa korzystałem i wróciłem do windy. Niemniej imponujące pozostaje jak daleko w tyle jest Windows pod względem QoL i wielu standardowych ficzerów. Takie taby w eksploratorze to przecież też absolutna nowość (i tak, wiem że jest Groupy).

Ja osobiście czekam na dzień
@O2O2122: Microsoft jakby miał odrobinę rigczu to by obczaili sobie 7+ taskbar tweaker i zaimplementowali wszystko natywnie.

Sterowanie głośnością nad całym paskiem zadań to ja mam jak jeszcze kafelki się w Microsofcie nie śniły