Wpis z mikrobloga

@O2O2122: Mam tylko KB5019157 do zainstalowania i właśnie wyczytałem, że "jest przeznaczona dla osób, które nie przeszły na 22H2". O co tu chodzi? To nie aktualizuje się przez Windows Update? Czy to dlatego, że mam to zainstalowane na niewspieranym procku?
@radziuxd: Skoro masz procek który nie jest wspierany to czego oczekujesz? Ludzie instalują Windows 11 na niekompatybilnym sprzęcie i cieszą się potem lub srają jaki to #!$%@? jest, zapominajac ze w ogole sie nie kwalifikują do działania na tym syustemie a obejscia które zrobił Microsoft tak łatwe to tylko Januszerka.
Pewnie dasz radę wbić jakoś 22H2, chociażby ściągając ISO ze strony i odpalając pod windowsem a potem wybierając Uaktualnienie, ale to
gdzie wykroili TPM i SecureBoot


@O2O2122: akurat zarówno TPM i SecureBoot mam, więc nie wiem gdzie tu jest powód niewspierania Ryzenów 1gen. I nie gadam, że 11 to gówno, bo mam go bez przerwy od bety zeszłego lata. xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@O2O2122: ja wszystko kumam tylko nie rozumiem dlaczego 22H2 jako major update nie wskoczyło samo i można siedzieć na starym buildzie z minor update'ami.
@O2O2122: Juz używam do tego jakiegoś programiku, tylko niemiłosiernie mnie #!$%@?, że zmienili coś, co działało elegancko w jakieś gówno, na którym nawet nie widać, jakie programy masz otwarte, tylko jakaś #!$%@?ą kropke na ikonie.
Trochę mi już ulżyło, że mogłem to z siebie wyrzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°) miłego dnia ʕʔ