Wpis z mikrobloga

Lahoz wykreślony z listy sędziów za mecz Argentyna - Holandia, ziobro zaskoczenia bo w ogóle nie panował nad zawodami. Zostały 4 spotkania, mecz Argentyna - Chorwacja poprowadzi Włoch Orsato, a z tego co wyczytałem to dotychczasowe mecze polskiej trójki sędziów są bardzo wysoko oceniane i niewykluczone, ba, wręcz możliwe że Szymon Marciniak dostanie finał Mistrzostw Świata. Trzymam kciuki.
#pilkanozna #mecz #mundial
Minieri - Lahoz wykreślony z listy sędziów za mecz Argentyna - Holandia, ziobro zasko...

źródło: comment_1670825884owJYdxYAY6Qu33zNnQK0uo.jpg

Pobierz
  • 69
@Kismeth dla mnie sędziowanie Marciniaka jest co najmniej dziwne. Obejrzałem to "na podsłuchu" od canal+ i typ tam doradza w trakcie meczu zawodnikom, jak mają grać, skąd strzelać. Urządza jakieś pogawędki z nimi, jak zawodnik leży i chce medyka to mu mówi, żeby nie gwiazdorzyl xD Widać że jest atencjuszem i chce być w centrum uwagi.

Dziwna też jest jego ścieżka kariery bo co roku awansował szczebel wyżej, doszedł do topu najszybciej
@Lipathor: Nie ma powodu, dla którego dla mnie PiS miałby być święty, wręcz przeciwnie.

Wcześniej chodziło o ID i to był główny zarzut. Po prostu potwierdziło się, że to sprawa polityczna, a nie merytoryczna, co dla każdego o IQ >70 było jasne od początku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kismeth dla mnie sędziowanie Marciniaka jest co najmniej dziwne. Obejrzałem to "na podsłuchu" od canal+ i typ tam doradza w trakcie meczu zawodnikom, jak mają grać, skąd strzelać. Urządza jakieś pogawędki z nimi, jak zawodnik leży i chce medyka to mu mówi, żeby nie gwiazdorzyl xD Widać że jest atencjuszem i chce być w centrum uwagi.


Dziwna też jest jego ścieżka kariery bo co roku awansował szczebel wyżej, doszedł do topu najszybciej