Wpis z mikrobloga

"Jak odczuwamy brak miłości, nie mamy w pobliżu kogoś komu można zaufać - to kupcie sobie psa lub kota.

Ja mam pesymistyczną sytuację pod tym względem, bo mam bardzo, bardzo stare psy, które są w zasadzie wyciągnięte poza statystyczny kres, dwa ogromne wilczurki, jeden ma 12, drugi 13. Są ogromne kłopoty z nimi. Muszę wydłużyć czas wychodzenia z domu do bardzo długiego czasu żeby sprzątać, ale to jest ogromna radość i satysfakcja.

Kotka ma 18 lat i odpukać, ale jest bardzo zdrowa i domaga się coraz więcej pieszczot. Wracam wieczorem do domu to nie mogę zmienić pozycji z siedzącej na inną.

I to, niezależnie od tego jak wysoka jest inflacja, czy groźba ze strony Rosji - naprawdę człowieka uspokaja."

~ prezes NBP prof. Adam Glapiński / 8 grudnia 2022

#nieruchomosci #gielda #ekonomia #gospodarka #standup #psy #koty
Pobierz mickpl - "Jak odczuwamy brak miłości, nie mamy w pobliżu kogoś komu można zaufać - to...
źródło: comment_1670514139znakdAJDyWfqYA32dIW4im.jpg
  • 28
@mirkowa1000 przecież to nie pierwszy raz kiedy Pan Prezes, wielki czlowiek, mówił o miłości do swoich piesków i o tym jak pieski spią u niego na łóżkach. Takich ludzi ze swieca trzeba szukać. Nie dosc ze slowny to jeszcze kocha zwierzatka (ʘʘ)

@mickpl a mówił coś jak jego kundelki się miewają? Naród jest pewnie zaniepokojony brakiem informacji o nich.
@mirkowa1000: Najwyraźniej rynek tego oczekiwał, bo po tych słowach złoty się umocnił


@mickpl: to jak któryś pies zdechnie to pewnie będzie załamanie kursu xD

@mirkowa1000: Dosłowny cytat XD


@mickpl: Warto przypomnieć, że Glapa dopiero rozpoczyna drugą kadencję, a już jest zdemenciałym dziadem. Najblizsze lata to będzie jazda bez trzymanki z nim, szczególnie, że możliwe, że pis straci władzę na pewnie jedną kadencję (niestety tylko na jedną) i współpraca