Wpis z mikrobloga

Nad ranem obudził nas huk przewracanej butelki, po krótkim dochodzeniu okazało się, że napęczniał nam worek z sokiem z Biedronki. Pierwszy raz mamy taką sytuację, soki układamy w tym samym miejscu od kilku lat, nie mamy ogrzewania podłogowego, a sok jest ważny do lipca przyszłego roku. Inne soki leżące obok, także inne soki z Biedronki, wyglądają normalnie.
W ogóle wygląda, jakby worek na sok miał dwie warstwy i napęczniała zewnętrzna, bo kiedy rusza się kartonem, to sok pływa w mniejszym worku w środku.
Nie mam paragonu, więc na razie kontaktowałem się z Biedrą na FB, a sok stoi owinięty workiem na śmieci pod prysznicem, bo wydawał dziwne dźwięki i pewnie niebawem wybuchnie, dlatego nawet nie ma mowy o tym, żeby go gdzieś przewieźć (chyba że na oddział paliatywny dla soków ( ͡° ͜ʖ ͡°) : )
Co myślicie?

#biedronka #zdrowie #reklamacja #kiciochpyta
CKNorek - Nad ranem obudził nas huk przewracanej butelki, po krótkim dochodzeniu okaz...

źródło: comment_1670218137J6Al0nsuT3zMaSC3PlCPit.jpg

Pobierz
  • 152
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CKNorek: a nie był otwarty zbyt długo? Bo tak wygląda sok,który był otwarty za długo. Więc albo plomba się uszkodziła q bierze albo u Ciebie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MrMate: @CKNorek:
Niekoniecznie, kiedyś taki sok przenosiłem bez kartonu i nie pamiętam jak to się stało ale odniosłem wrażenie że powietrze zassalo się do środka, chcial mi wypaść chyba. Z tydzień później zaczął puchnąć.
@CKNorek: Czasem tak bywa z tymi sokami (sam tloczę i pare razy mieliśmy takie balony, przebijaja się świetnie nozem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) plus na opakowaniu nie jest napisane żeby po otwarciu trzymać w lodowce? Wiem ze kupione 28 listopada ale biedro czy tam gdzie to kupiłeś może Ci napisać że źle przechowywałeś

Edit: to chyba wina pasteryzacji tak jak wyzej Paweł napisał wiec moze jednak