Wpis z mikrobloga

Nad ranem obudził nas huk przewracanej butelki, po krótkim dochodzeniu okazało się, że napęczniał nam worek z sokiem z Biedronki. Pierwszy raz mamy taką sytuację, soki układamy w tym samym miejscu od kilku lat, nie mamy ogrzewania podłogowego, a sok jest ważny do lipca przyszłego roku. Inne soki leżące obok, także inne soki z Biedronki, wyglądają normalnie.
W ogóle wygląda, jakby worek na sok miał dwie warstwy i napęczniała zewnętrzna, bo kiedy rusza się kartonem, to sok pływa w mniejszym worku w środku.
Nie mam paragonu, więc na razie kontaktowałem się z Biedrą na FB, a sok stoi owinięty workiem na śmieci pod prysznicem, bo wydawał dziwne dźwięki i pewnie niebawem wybuchnie, dlatego nawet nie ma mowy o tym, żeby go gdzieś przewieźć (chyba że na oddział paliatywny dla soków ( ͡° ͜ʖ ͡°) : )
Co myślicie?

#biedronka #zdrowie #reklamacja #kiciochpyta
Pobierz CKNorek - Nad ranem obudził nas huk przewracanej butelki, po krótkim dochodzeniu okaz...
źródło: comment_1670218137J6Al0nsuT3zMaSC3PlCPit.jpg
  • 152
to był zamach ale jak widać nieudany- dziękuj Bogu (oczywiście Anubisowi) za to, że przeżyłeś i złóż ofiarę z pizzy familijnej na ołtarzu aby ochronić siebie i swoją rodzinę na przyszłość


@Kambiodolor2137: dobrze, że nie wybuchło, byłoby dużo sprzątania. 3 litry soku to nie w kij dmuchał.
: o tyle jest to dziwne, że wygląda, jakby tam były dwa worki


@CKNorek: folia jest zgrzewana. Najprawdopodobniej ma przynajmniej 2 warstwy. Warstwa, która stanowi opakowanie i warstwa adhezyjna, która ma zapewnić lepsze zgrzanie się folii. Pracuję z innego typu produktem i u mnie jest tak, że masz folię PET pokrytą obustronnie polietylenem. PET zapewnia wytrzymałość opakowania, a polietylen wytrzymałość miejsc zgrzewu. Folia mogła się rozwarstwić przez ciśnienie spowodowane psuciem soku
@malinowa_chmurka: kurde no czarne w środku były, zjeść się tego nie dało. Całą siatkę kupiłem i wszystkie w środku takie były jak się okazało na miejscu bo sam to tylko 2 sztuki otworzyłem. Powiedziałem że jak nie przyznają reklamacji to już nigdy tu nie kupię żadnego awokado
@CKNorek: Porób fotki. Szczególnie takie jak to aktualnie wyglada, numer partii i datę ważności. Więcej raczej nie będą potrzebowali, a uda im się znaleźć #!$%@?ą partię.
Do tego jak chcesz się pobawić w sapera to możesz odwrócić sok i postarać się odgazować przez kranik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CKNorek: nie dalej jak 2 dni temu szwagierka mi napisała podobną historię - tylko jej ten sok sfermentował i się zagazował. Napisała na grupce lokalnej i okazało się, że podobnych przypadków było przynajmniej kilkanaście.
wadliwa partia, zaczął sok fermentować, żadne czary


@saltacme: przecież nie napisałem, że to magia : D

nie dalej jak 2 dni temu szwagierka mi napisała podobną historię - tylko jej ten sok sfermentował i się zagazował. Napisała na grupce lokalnej i okazało się, że podobnych przypadków było przynajmniej kilkanaście.


@saltacme: wziąłem 4 soki tamtego dnia, ten jest na oddziale paliatywnym, pozostałe dałem na kwarantannę i obserwację.