Wpis z mikrobloga

MAM JUŻ DOŚĆ

Mam dosyć bycia wyzyskiwanym, mam dosyć PIS-u, mam dosyć horrendalnych cen na stacjach paliw. Mam dość tego, że politycy robią z nami co chcą i nie ponoszą żadnej konsekwencji.

Pod tymi postulatami możemy zgodzić się WSZYSCY od lewa do prawa. I tego właśnie najbardziej boją się politycy - naszego zjednoczenia.

DOŚĆ kłócenia się.

Jest to apel do Was wszystkich: ZORGANIZUJMY SIĘ.

Chcę zebrać się i stworzyć grupę ludzi, następnie zaś organizację, która będzie w stanie przeprowadzić protesty w największych miastach Polski. Nasi przodkowie walczyli z okupantami, a my nie możemy walczyć ze zbrodniczą władzą? Władzą, która nie ponosi żadnych konsekwencji za swoje czyny, która moralizuje nas, która chce nam zabrać naszą wolność i zmusza nas do uczestniczenia w "ćwiczeniach" wojskowych, podczas gdy sami nie biorą na siebie ŻADNYCH konsekwencji? Jeśli w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach na start pojawi się nawet i 500 ludzi, to chociaż część naszego przekazu zostanie rozpowszechniona. Protest kobiet zadziałał - dlaczego my nie.

MAM JUŻ DOŚĆ

Polityków, którzy są kastą, biorą pieniądze do swych kieszeni z naszych podatków i zawsze chcą więcej. Którzy dają sobie podwyżki podczas gdy przeciętny Polak i Polka żyją coraz gorzej.

Wyjdźmy w końcu na ulice - my, Polacy. Nie lewak, nie prawak, nie centrysta, tylko POLACY jako jedność, jako siła.

Plan działania:
1. Organizujemy się na discordzie;
2. Stwarzamy REALISTYCZNE terminy protestów i kwestie z nimi związane takie jak sprzęt, kwestie prawne (tutaj jestem w stanie pomóc);
3. Promujemy się i organizujemy w social mediach;
4. Wychodzimy jak najszybciej się da (realistycznie) na ulice.

Do malkontentów - ja uważam, że to wypali i jestem niebotycznie wk*iony. Nie reprezentuję żadnej opcji politycznej. Może jestem młody ale chcę coś zrobić i uważam, że jesteśmy w stanie. Ten post to dopiero początek.

POKAŻMY, ŻE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE W TYM KRAJU JESZCZE ISTNIEJE**

Każdego, kto zaplusuje ten komentarz dziś wieczorem poinformuję o następnych krokach w poście.

Krok 1: Stwórzmy społeczność.

#protest #dosc #pieklomezczyzn #niebieskiepaski #obowiazkowecwiczeniawojskowe #polityka
  • 92
Wychodzimy jak najszybciej się da (realistycznie) na ulice.


@PROTEST_DOSC: zasieję defetyzm, ale protesty wobec pis-u nic nie dadzą. Pomarzniemy na mrozie, pozużywamy urlopy, dostaniemy gazem po oczach, niektórym połamią ręce i wywiozą na dołek. Większych protestów niż strajk kobiet nie zrobimy, a tamte dały okrąglutkie ziobro.

Efekt będzie taki, że mnóstwo energii zostanie zmarnowane, a na koniec będzie tylko frustracja i bezsilność