Wpis z mikrobloga

Niedziele bez handlu - hehe no czeba umic planowac jeden dzień baz zakupów nie wytrzymasz?
Zakaz aborcji - hehe no czeba było sie nie ruchać, a ze płód bedzie uszkodzony, a ile jest takich sytuacji, z reszta jak umrze to umrze.
Zakaz handlu alkoholem na stacji benzynowej - WUTKIE CHCOMMI MI ZABRAC KOMUUUUUUUUCHY JAK TO NIE MOSZNA SIE PIFKA W ŚRODKU NOCY NAPIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

polskie "społeczeństwo" urwał nać

#alkohol #polityka #sejm
  • 92
  • Odpowiedz
@Leniek: Ło panie xd
No ale w sumie czemu któraś z partii miałaby to zrobić, jak to tylko minus u wyborców? Jakoś w to wątpię. Chyba, że lobby gastro jest jednak silne i tak narzeka, że strefy nocnej prohibicji, to jeszcze za mało?
  • Odpowiedz
  • 31
@wstanczyk A dlaczego w miejscu w którym tankuje się samochód ma być wóda? Ile to razy łapią kogoś na stacji i nie pozwalają mu jechać dalej, bo przyjechał sobie nawalony po wódeczkę?
  • Odpowiedz
A dlaczego w miejscu w którym tankuje się samochód ma być wóda?


@Bashful: A dlaczego nie? Bo ludzie chcą kupować. Kierowcy dalej nie mogą pić i prowadzić, to cały czas jest nielegalne i sprzedaż na stacjach nie ma nic do tego. Powiedz mi lepiej - czemu zakazywać? Jakie konkrety za tym? Bo zakazywać czegoś z powodu, że rozsądniejszym wyborem byłoby tego nie robić, to mi jakoś nie wystarcza. Dalej mam prawo
  • Odpowiedz
Zakaz handlu alkoholem na stacji benzynowej - WUTKIE CHCOMMI MI ZABRAC KOMUUUUUUUUCHY JAK TO NIE MOSZNA SIE PIFKA W ŚRODKU NOCY NAPIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


@Leniek: Dzieki takim osoba jak ty (celowo z malej) coraz wiecej osob bedzie glosowalo na wolnosciowa partie KONFEDERACJA,

nie bedziecie nam zabraniac picia alkoholu, bedziemy alkoholikami gdzie chcemy jak chcemy i gdzie chcemy

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Protectorx Napisz jeszcze raz, tylko spróbuj nikogo nie obrażać i ogranicz insynuacje.

Nigdzie nie określiłem swojego zdania, bo wszystkie 3 aspekty mnie nie dotyczą i mam je w dupie, prezentuje tylko jakie priorytety ujawniają się na wykopie
  • Odpowiedz
@Protectorx: Jest kilka powodów chyba.
Po 1 Zwiększa liczbę osób pod wpływem na drodze (nieprawdopodobne a jednak). Ludzie na dłuższych trasach walą sobie małpeczkę.
Po 2 Z definicji stacja to nie sklep a szczególnie alkoholowy. Ja chcę wpaść, zatankować, zapłacić i jechać a stoję w kolejce bo 15 osób zastanawia się nad sosem do hot doga albo robi zakupy. Temat na inną dyskusję właściwie. To jest kuriozum na skalę światową chyba,
  • Odpowiedz